Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejön nektek valaki, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejön nektek valaki, majd megkérdezi, hogy bejön-e nektek, előfordul hogy azt mondjátok hogy nem?

Figyelt kérdés
és ha igen, miért?
2012. febr. 1. 20:22
 1/9 alien19 ***** válasza:
Mièrt mondanàm h nem??
2012. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen - ha nem jön be.


Amúgy nem... ha nem jön be, akkor sem így szoktam megmondani, hogy "bocs, nem", hanem kicsit kedvesebb formában (a sz@rt porcukrozva) - pl kiemelem a számomra pozitív tulajdonságait külsőre / belsőre, aztán közlöm hogy viszont más az esetem... :) Ez van, az őszinteség fontos, de nem szeretek megbántani senkit.


23/F

2012. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha meg bejön, miért mondanám, hogy nem? Nem értem...

23/F

2012. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát ezt kérdezem.


van egy lány aki mindig les, szemez, mosolyog, de ha odamegyek, aztmondja semmit nem akar.


és mondom félelemből nem szoktatok ilyesmit mondani?

2012. febr. 1. 20:25
 5/9 alien19 ***** válasza:
Lehet semmit nem akar csak tetszel neki semmi több.Mennyi idõs vagy?
2012. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tetszek neki de semmit nem akar hmmmmm?


22 vagyok.

2012. febr. 1. 20:31
 7/9 A kérdező kommentje:
mert amugy orolok, hogy neha ra tudom magam venni hogy csajozgassak, nemsok az onbizalmam. en csak egy kedves, aranyos, normalis figura vagyok, aki hiaba keres nem talal.
2012. febr. 1. 20:33
 8/9 alien19 ***** válasza:
Az is lehet h fèlènk.Hìvd meg egy kàvèra vagy csak beszèlgessetek.Majd kialakul minden. ;)
2012. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de akkor mindenki félénk aki engem néz? :D
2012. febr. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!