Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiaknál is előfordul ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál is előfordul ez? Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Kedves Erősebb Nem! :)


Volt már arra példa az életetekben, hogy hónapokig valaki közelében voltatok, annak nem volt senkije, nektem sem, de mégis magatokban tartottátokm hogy beleszerettetek?


A nőknél ez ugyebár gyakori eset, mert nem mernek vallani, de mi a helyzet egy férfinál? Megeshet ez egy felnőtt férfival? Vagy hogy húzza az időt és esetleg csak 1 év múlva mondja el? Mi játszódik le ilyenkor bennetek, féltek valamitől?


2011. okt. 31. 10:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Csupán érdekelne a válaszotok, ugyanis én 23 éves nőként abba a szituációba kerültem, hogy szerelmes vagyok egy tőlem pár évvel idősebb férfiba, de nem merem/ nem akarom elmondani neki, félek a reakciójától. Állandóan a közelemben van, keres, beszélget velem, nem akarom ezt elrontani.
2011. okt. 31. 10:36
 2/28 A kérdező kommentje:
A lényeget lefelejtettem: már vagy lassan egy éve áll fenn ez az állapot.
2011. okt. 31. 10:37
 3/28 anonim ***** válasza:
Nos én 10 évig voltam szerelmes egy közeli női ismerősömbe de nem léptem, szerinted?
2011. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én mindig tudtára adom a lánynak, hogy tetszik nekem. Most mit veszíthetek egy plátói szerelmen kívül?
2011. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Eddig 1:1 :)


Érdekes, amit írtok, mert a többség szerint ohhhh, a férfi azonnal elmondja. Én most mást érzek. Mondhatnak bármit, érzem ketőnk közt a vibrálást. Ahogy egymásra nézünk, mosolygunk, de egyikőnk sem lép. Van 1-1 olyan elszólás néha, ami érthető már-már, de aztán visszatáncolunk 2 lépést.

2011. okt. 31. 10:51
 6/28 anonim ***** válasza:

Hasonló szituációban voltam már, mint te, de nem pont ilyenben.


Szerintem jobb elmondani neki, mint még akár évekig várni és szenvedni attól, hogy nem adhatod a tudtára, mert félsz.

Felnőtt emberek vagytok biztos, hogy meg tudjátok oldani felnőtt ember módjára.


Én azt mondom, hogy valahogy add a tudtára, ha nem is egyből bevallod neki, de szépen finoman megérteted vele hogy mi a helyzet. :)


22/F

2011. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Kedves 22/F!


Pont ez a nehéz! ADjam a tudtára, de úgy, hogy legyen kiskapú, ha nemet mond. Tehát , ne zudítsam rá, de mégis mély beszélgetés legyen. Marha nehéz. PL felhozni a témát, mert talán onnan már menne, de nem bírom arra terelni, mert félek.

2011. okt. 31. 11:27
 8/28 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el valahova.De csak okosan!Úgy kell beállítani,hogy nem tudsz mást elhívni magaddal,de nagyon elszeretnél menni,csak egyedül gáz lenne elmenned!És most pont nem érnek rá a barátaid stb.Vagy veszi a lapot és szívesen elkísér,talán még egy lépést is tesz majd a találkozó után irányodban,vagy nem veszi a lapot,de jól ellesztek azért...Szóval dobd fel a labdát!

Már csak valami jó programot kell kitalálnod :)

2011. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Gergo_30F ***** válasza:

velem megesett, 25 éves voltam, életemben először szerelmes, de nagyon-nagyon-nagyon, totttálisan letaglózott az érzés... azt se tudtam fiú vagyok-e vagy lány, minden tünet megvolt, amit addig csak könyvekből-versekből-filmekből ismertem: nem tudtam nem rá gondolni, aludni is alig, a közelében elfogott a térdremegés, gyomorgörcs, és sajnos szó szerint képtelen voltam értelmesen beszélni vele - amit ő nemes egyszerűséggel szánalmas motyogásnak titulált. :(

aztán volt nem egy alkalom, hogy hajlandóságot mutatott, de addigra meggyűlöltem ezt a kiszolgáltatottságot, és többé nem találkoztam vele.

az elején túlagyaltam, amíg nem süllyedtem bele ebbe az érzésbe, mikor benne voltam, nem tudtam normálisan viselkedni, de gondolkodni sem, utólag megbántam a töketlenkedést és az agyalást, de a büszkeségem nem engedi, hogy keressem.

hónapokig zajlott ez az egész, ha tehetném, kitörölném az életemből.

2011. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

De feltétlenül vannak ilyen egyértelmű jelek?


Szerintem nem. Bár egy-egy elcsippett pillantás, mosoly az lehet, nem de?


PL engem a srác rájöttem, hogy néz. Egész idő alatt, mivel saját magát buktatta meg előttem, mert elmondta hogy mit csináltam. Ezt onnan tudhatta, ha mögöttem ülve rám figyelt.

2011. okt. 31. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!