Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell "szakszerűen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "szakszerűen" levenni az óvszert a péniszről? :D

Figyelt kérdés
Felvenni még oké, értem meg tudom is, de a leszerelés már bonyolult :D gondolom nem kell ollóval kivagdosni meg ilyenek..értelmes válaszokat várok! Köszi
2012. febr. 1. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Megfogod azt lehúzod.
2012. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -=Koldus=- ***** válasza:
A tövénél kell ollóval levágni.
2012. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hosszában flexszel felvágod, és szétnyitod...
2012. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hátadra fekszel majd felemeled a lábad egészen még meg nem csinálod a gyertya pózt.Utána tovább hajlítod a és a két térded leteszed a fejed mellé.Jobb kezed hüvelyk és a mutató ujját bedugod a segglyukadba és 1 centire szétfeszíted miközben a bal kezeddel elkezded a koton csúcsát finom csipkedő mozdulatokkal lejjebb húzni ..mikor már a szádat veri a koton vége akkor megmarkolod és egy erőteljes mozdulattal lerántod!!!!Masnit kötsz rá vagy drótkötéllel elkötöd és át dobod a szomszéd erkélyére!
2012. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket az értelmes válaszokat, a flexest kipróbáltam este, többé nem lesz gondom az óvszerrel, mert leszakadt a farkam :D
2012. febr. 2. 07:55
 6/9 anonim ***** válasza:

LESZAKADT? Te normális vagy? Nem lehetett volna leszakítani... Ha tőből levágod, utána a gumiból kicsöpögő cuccal kellett volna visszaragasztani, majd várni 3 napot hogy megszáradjon.


Látszik, hogy még tudatlan vagy..

2012. febr. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, már régi kérdés volt, és már nincs ilyen problémám mert leszakadt a farkam így már nem kell rá gumi :D
2012. febr. 20. 14:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem.

Esetleg próbáld meg távirányítóval helyettesíteni. Ragaszd fel és hátha nem veszik észre.

2012. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze szex közben meg bekapcsol a tévé és össze vissza váltogatja majd a csatornákat :)
2012. febr. 20. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!