Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem meleg vagyok. Help....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meleg vagyok. Help. Mit tegyek? ://

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. az életemre semmi panaszom nem lehet. mivel megvan mindenem. nem élek szegény családban, és elég jó tanuló vagyok... sokan kedvelnek mert rendes vagyok meg segítek másnak :D nem nagyon sejtik rólam... de sajnos most már gondolom... nem tudom elfogadni, ugyan is nekem ez tényleg nagyon rossz... és semmit nem tehetek ellene... pedig tennék... a lányokat is kedvelem meg minden, csak az a baj, hogy nem vonzódok hozzájuk... és én nem szeretném feladni az életet. hiszen még akár jó jövőm is lehet... vannak terveim is de most ebbe ne mennyünk bele. ezeket csak azért írtam le, hogy ne higgyetek valami hülye gyereknek. szóval várom a tanácsokat. és pls normális válaszokat... azok akik heterók azoknak meg nem kell lefikázni... ugyanis én is normális akarok lenni...
2012. febr. 1. 22:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
16%
Feküdj ki a hóra.
2012. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
15%
Ne má' fiam, te is? Ma már a sokadik felismerő vagy, lassan megdől a helyi napi rekord... :)
2012. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
8%
nem kezdesz fiúkkal aztán csókolom. megpróbálsz csajozni és kész ! bár ignorálj ha nem ilyen egyszerű
2012. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
most erre mimtondjak? normális választ pls-.-
2012. febr. 1. 22:34
 5/43 anonim ***** válasza:
30%

csak bebeszéled magadnak,mert mindenhonnan a bu-ziskodás folyik.

majd amikor először benyúlsz egy lány bugyijába,hidd el megvilágosodsz.

verd ki a fejedből a butaságokat.

2012. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
19%
erre milyen választ vársz olyan emberektől akik nem tudják milyen tengerpartnak lenni ?
2012. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
hátha :D
2012. febr. 1. 22:36
 8/43 anonim ***** válasza:
69%

Na most komolyan...

1. Igazából igyekezhetsz te, hogyha a természet mást akar...

2. Nagyon fiatal vagy még, ebben a korban ez még "képlékeny"

3. Ha "meleg" leszel, attól még lehet normális életed, csak tudnod kell ezt a dolgot magadban helyretenni, és a külvilág felé is tudnod kell "kommuniálni"...

4. Ne vonulj az utcán, mert melegnek lenni ugyan nem szégyen, de nem is büszkeség. A magánélet a magánlakásokba való.

5. Élj természetes életet az ösztöneid szerint, de mindíg ésszel, kulturáltan, tapintatosan. Sokkal rosszabb lenne, ha magadra erőltetnél egy identitást egy életre, ami nem a tiéd...

6. Szerintem ne akarj gyereket nevelni, mert a gyereknek joga van anyukához is, meg apukához is...

2012. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
87%

Fogadd el magad, úgy ahogy vagy!!

Normális vagy, vagyis az én felfogásom szerint.

Lehet lepontozni, akinek nem tetszik...

Heteró vagyok, de elfogadok mindenkit. Amúgy lehet hogy csak bi vagy. Egyáltalán nem izgatnak a lányok?

22/L

2012. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
76%
Aki meleg, az meleg. Nem tragédia, nem dől össze a világ. Kiskamasz vagy, azt hiszed, az életed minden kis mozzanata hatalmas dolog. Hát, nem.
2012. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!