Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem meleg vagyok. Help....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meleg vagyok. Help. Mit tegyek? ://

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. az életemre semmi panaszom nem lehet. mivel megvan mindenem. nem élek szegény családban, és elég jó tanuló vagyok... sokan kedvelnek mert rendes vagyok meg segítek másnak :D nem nagyon sejtik rólam... de sajnos most már gondolom... nem tudom elfogadni, ugyan is nekem ez tényleg nagyon rossz... és semmit nem tehetek ellene... pedig tennék... a lányokat is kedvelem meg minden, csak az a baj, hogy nem vonzódok hozzájuk... és én nem szeretném feladni az életet. hiszen még akár jó jövőm is lehet... vannak terveim is de most ebbe ne mennyünk bele. ezeket csak azért írtam le, hogy ne higgyetek valami hülye gyereknek. szóval várom a tanácsokat. és pls normális válaszokat... azok akik heterók azoknak meg nem kell lefikázni... ugyanis én is normális akarok lenni...
2012. febr. 1. 22:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
22%

Tedd fel magadban a kérdést: "Meleg akarok lenni avagy nem?"

Segítek: "Nem vagyok meleg" -mondod magadban. Nézd, azért létezik ez a két csodálatos emberi nem, hogy kiegészítsék egymást. Sose fog úgy szeretni téged egy fiú, mint egy klassz lány, semmi sem pótolhatja a szeretetüket. Tudatosan verd ki a fejedből ezeket a negatív gondolatokat, lehet, hogy nehéz, de muszály! Ne engedj ennek az érzésnek! :)

2012. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
egyébként korán errő típús vagyok.. a többiek az osztályomból kb 1 évvel le vannak maradva... eléggé éretlenek. ( még nem mutálnak stb...) :D ez tudom, hogy nem fontos. egyébként ha azis vagyok /lennék biztos h sose mutogatnám... mindig is visszahúzódó voltam ... most is :D
2012. febr. 1. 22:42
 13/43 anonim ***** válasza:
64%
ÉS mennyire vonzódtsz(nem tudom hogy kell írni) a fiúkhoz?? Mert ha csak egy kicsit akkor nem vagy meleg,csupán ' kiváncsi',az utóbbi idővel elmúlik.hidd el ha talász egy csajt akit naon megkívánsz(biztos hogy van ilyen)máson nem fog járni az eszed!!
2012. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
nem engedek... de tudod ezt olvastam h lehetetlen... nemlehet és eddig nem is volt ilyen, hogy valaki megtudta változtani azt hogy melyik nemre vonzódik... de bízok benne :)
2012. febr. 1. 22:43
 15/43 anonim ***** válasza:
73%
Lehetsz még bi is, mert nem csak homo, meg hetero létezik. Sok embert ismerek, akik sikeresek, feleségük és gyerekeik vannak, de néha szeretik a pucukát is megcuppogtatni egy kicsit. Még fiatal Vagy, de ha van ilyen beállítottságod és úgy gondolod, hogy nem tudsz ellene tenni, legyél nyitott a lehetőségre és hódolj mind a két nemnek.
2012. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
hát ... nem izgulok fel... ha meglátok pl 1 fiút akk egyáltalán nem... de sajnos akkor se ha 1 szép lányt.. vagy valami
2012. febr. 1. 22:45
 17/43 anonim ***** válasza:
75%
Próbáld ki egy fiúval, aztán meg tudod.
2012. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
22%
na haver! ez az egész CSAK rajtad múlik! minden az agyban dől el! ha a csajok iránt akarsz vonzódni akk utánuk fogsz, de ha buz! akarsz lenni akk szerintem nyird ki magad:/ :D
2012. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
de hát.. rohadtul nemtom mivel régen többször is felállt lányokra.
2012. febr. 1. 22:48
 20/43 anonim ***** válasza:
89%

Az is lehet, hogy túlliheged ezt a dolgot. Ha erőlteted a csajozást, akkor könnyn fordítva alakulhat a dolog egy visszautasítás miatt, de első kapcsolatként egy homoszexuális kapcsolat egy életre meghatározó lehet.

Az, hogy a gondolkodásod korán érő,az nemjelenti azt, hogy a szexualitásod is az.

Szerintem olvass, tájékozódj a témában, és egyenlőre bízd a természetre ezt a dolgot...meg az időre. Az rendszerint előbb-utóbb megoldja a dolgokat.

2012. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!