Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beképzelt pics* osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beképzelt pics* osztálytárs aki mindenkit lenéz. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Első középsuli,van egy csaj aki bukott.kis cica szőke,sovány,egész nap festi magát,pár fiú szalad utána beképzelt,és olyan,hogy már sok pasival volt és még ő ilyen..azt hiszi ő most nagy valaki és úgy beszól,hogy:befogod a pofád,nekem te nem pofázol kis sz*r meg ilyenek,és mindenkit lenéz,hogy úristen de ronda meg ilyenek.. hogy lehet leállitani?beszólogatni neki is? mert az a baj,hogy én verekedős tipus vagyok,és nem fogom sokáig türni.. viszont balhét nem szeretnék.. mit tegyek/tegyünk mert barátnőim és többiek se birják? 16/L
2012. febr. 2. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Szólj neki vissza, hadd tanulja meg, hol a helye...
2012. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Szólogassatok vissza neki, majd megútálja mindenki úgyis.. 1-1,5 év és kialakul normálisan az osztály, sőt annak is van esélye h tovább bukik tőletek..


16/F

2012. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
ruházzátok meg éjjel az utcán símaszkban, kesztyűben :P
2012. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Amit ilyenkor a legrosszabb az az hogy semmit se csinálsz. Viszont egyet tanulj meg erőszakhoz sose folyamodj mert az téged is becsmérel. Amúgy elég vicces hogy többen nem bírtok beoltani 1 kis beképzelt csajt:D
2012. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Beugat bárkinek a külsőre megmondanám neki h megnézném milyen vagy reggel smink nélkül.. Sokat fest, Akkora az arca van mit festenie :D
2012. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!huhu azt hiszem kiosztom csak szóljon be még egyszer.Amúgy meg smink nélkül nem is szép,meg tiszta mű és még ő beszél.. :D
2012. febr. 2. 18:56
 7/16 anonim válasza:
100%

Létezik pár eset az életben, amikor van létjogosultsága az erőszaknak.

No, ez pont a "visszakézből ballal" tipikus esete.

2012. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, de már csak 1 barátja van, szóval kezdünk haladni!:D

Tanulja meg milyen szar érzés...:D

2012. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem majdnem mindenhol van ilyen, én egyszerűen nem foglalkoztam velük gimiben. Gondolom a többiek se kedvelik, ne törődjetek vele és kész.


21N

2012. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 2. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!