Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki szerintetek?

Figyelt kérdés
van egy srác(oszt.társam)aki sokszor szivat de mostanában meg töbször áthívott filmezni... szerintem csak szivatásból(am én is élvezem, vicces, szócsaták stb..) viszont barátnőim szerint néha bámul engem meg h ő csak akkor mond ilyen dolgokat ha komolyan gondolja... most akkor tényleg tetszem neki?
2012. jan. 28. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja
2012. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát köszönöm az információdus válaszodat :) am vélemények is érdekelnének....:D kicsit bővebben :P
2012. jan. 28. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony tetszel neki, de ha rám hallgatsz még ne kérdezz rá csak próbáld figyelni.
2012. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Egy ideig tényleg csak figyeld, ne tégy semmit. Azután légy határozott, és mindent bele!
2012. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj! a gondolataidat nem fogja sohasem látni/hallani. Szóval amíg nem szólod el magad vagy nem mutatsz olyan jelzéseket felé, amik félreérthetőek addig bármit csinálhatsz, ő a bizonytalanságban marad és te nem járhatsz pórul. Szóval, ha elhív téged magához, akkor menj csak el. Bár nem tudom, hogy ha odáig fajul a hangulat, hogy mondjuk úgy nézitek a filmet, hogy összeértek szóval ő beül mögéd vagy szorosan közel hozzád.. Szóval ekkor mi a helyes megoldás, de mindenesetre ha ez történik akkor tetszel neki. Viszont ami biztos, hogy ha te nem hagyod magad fogdosni, stb. akkor nem lesz gond. Most az, hogy simul, mint az állat nem nagy dolog.. Vagyis, hogy te hagyod ezt neki.

Szépen lassan kell az ilyeneket engedni és nem szabad megindulni az árral. Szóval amint úgy érzed, hogy tetszel neki és ő is neked és most jaj de izgi nem szabad mindent engedni. Várni kell szépen. A legnagyobb hülyeség az, ha ilyenkor puszi, popsi cici stb. fogdosás van úgy, hogy hagyod neki.

2012. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most a filmezős szöveggel leállt de nem tudom lehet h tényleg tetszem neki?? vagy csak tényleg ez a hülyülős dolog van amit amúgy én is élvezek :P eddig azért hittem h szivat mer h hangosan kérdezte h többen hallják és akkor ment ez a húúúú ... na mi van?? :P de most meg már csak így nekem köszön meg mond hülyeségeket vagy kedves dolgokat vagy célozgatásokat de nem úgy h a többiek is szivassanak... :D
2012. febr. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!