Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nyomják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nyomják a pókerarcot, mikor tetszik neki a fiú?

Figyelt kérdés

Többször is volt már olyan, hogy olyan lány kezdeményezett nálam, akit én nem is gondoltam volna, meg nem is terveztem volna vele semmit. Például iskolában láttam többször őket, fapofával jönnek szembe, néha rám pillantanak, aztán továbbmennek.


Én meg csak megnéztem őket, ahogy egyik ember megnézi a másikat, nem néztek ki rosszul, de ennyi. Nem akartam tőlük semmi komolyat (sőt miután bepróbálkoztak, normálisan el is mondtam nekik, hogy "bocsi, de ebből nem lesz semmi").


Tehát a kérdés, hogy miért kellett az a pár hetes, hónapos holtidő, mikor nem adtak semmilyen jelet? Én nem akartam tőlük komolyat, elsőre is elutasítottam volna őket, ahogy pár hónappal később is megtettem.


2012. febr. 2. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó, kicsit kuszán írtam le, szóval a bizonyos holtidő után felvette velem a kapcsolatot, és eléggé félreérthetetlenek voltak a szándékaik.
2012. febr. 2. 19:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Női logika, ne is próbáld megérteni, mert beleőrülsz :D
2012. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, lehet hogy totál idióta vagyok... XD de nagyon nem értem a kérdésedet o.O
2012. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nem tudok választ adni, pedig tinédzserkorban ez jellemző, én is így voltam vele:D Tényleg női logika. Még mi magunk sem tudjuk a miértjét...:D
2012. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mus musculus ***** válasza:
Szerintem mert azidő alatt fontolgatta a kezdeményező lépést (nem volt biztos abban, hogy meg akarja-e tenni egyáltalán), így ha netán negatív eredményre jutott volna, akkor sem kellett volna szégyellnie magát előtted.:D Legalábbis én ezért szoktam alkalmazni a módszert.
2012. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert félünk az elutasítástól, vagy attól, hogy az adott fiú kihasznál minket, hisz a bunkók mindkét nemben megtalálhatók. 14/L
2012. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!