Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb férfinak mindig az olyan nők kellenek, akik hűvösen viselkednek velük, vagy amikor mégis megkapják a nőt, mindent megtesznek érte, akik ezt rendszeresen ki is használják, amellett, hogy még el is nyomják a pasit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Általánosítás.

Ezen férfiak személyiségprofilja:

-érzelmi labilitás

-anyakomplexus

-határozatlanság

-éretlenség

-személyiségzavar

-gyermekkori atrocitás

Sajnos találkozhatunk ilyen "sérült" emberekkel, de ez a magyar társadalom kisebb százalékát képezik.

Ha te csak ilyen emberekkel találkozol, akkor nagyon rossz körökben mozogsz.

Petranova

2008. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Basszus, nekem meg PONT az ellenkezője játszik! Tehát férfiként ezt veszem észre. Remélem csak én mozgok rossz körben..
2008. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Az nem biztos, mivel a nőknél gyakrabban előforul a férfitől való függés, de az okok hasonlóak a másik nem esetén is. Nincs mese a nők érzelmileg labilisabbak, de sokkal gazdagabbak is.

Petranova

2008. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy "rossz körben" mozognék,de úgy vettem észre,hogy az a nő,aki egy kicsit is kimutatja az érzéseit egy férfinak,rögtön kihasználások céltáblája lesz.
2008. nov. 15. 21:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem,kedves kérdező,hogy a magyar társadalom pedig sajnos elég pesszimista ahhoz,hogy az emberek egymás közötti viszonya - legyen az baráti,kollegális,vagy éppenséggel szerelmi viszony - kicsit se legyen kiegyensúlyozottabb.Gyenge a kohézió,az összetartás és az összetartozás-érzés az emberek között úgy alapból (nézz meg más,sokkal sanyarúbb sorsú országokat,még ilyen szinten se élnek mint mi,mégis összetartanak,nincs ez a közönyösség,egymás ellen acsarkodás,ami szintén jellemző ránk)és ehhez nem kell "rossz körben" mozogni.A lényeg,hogy mindenki belemenekül a szerelmi,szeretői,baráti ,meg mindenféle kapcsolatába,ott vezet le minden feszültséget,mikor az már nem működik olyan jól,akkor meg az ott szerzett sebeket,feszültségeket viszi ki a külvilágba,mert hiszen valahol,valakin mindig csattannia kell az ostronak...

De kérdésedre visszatérve:amiről Te írtál,az a "vadászösztön" miatt van,ami olyan szinten tör elő a férfiban,hogy az "űzött vad" egészen addig érdekes,értékes a számára,amíg "le nem teríti".A kérdés az,meddig tudja palástolni egy nő előtt,hogy inkább új "vadászterep" után nézne.Mellesleg irigylem azokat,akik még hisznek a tündérmesékben!Nekem is volt gyerekszobám,de már kinőttem...

2008. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem, mostmár a nőkről van szó?

Kérlek ne általánosíts, én is nő vagyok, és eddigi életem során még nem használt ki férfi, persze nincs ki zárva, hogy ez még nem fog megtörténni velem. Minden a választáson múlik, hogy a legmegfelelőbb embert találjuk meg.

Petranova

2008. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Csak egy kérdés, te hány férfinek tártad ki magad, majd aztán kihasznált?

Petranova

2008. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mit értesz "kitárás" alatt,de nem is igazán érdekel..Mellesleg azt sem tudom,hány éves vagy,hogy ennyire biztosra mész,ebben a kihasználósdi-kérdésben.Vagy te azon kevesek közé tartozol,aki az első szerelmével feküdt le,ment férjhez,szült gyermeket,mert nincs olyan ember (itt most ne reagáljuk ezt túl,hogy NŐ),akit soha ne ért volna csalódás,mert az ilyen,aki ezt állítja,púderezi magát és vetít,vagy pedig nem éppen egy egyenes jellem.Van is egy igaz mondás:"Nem ismeri meg az az igazi boldogságot,aki legalább egyszer ne csalódott volna életében,hiszen nem tudja értékelni a kettő közötti különbséget."A válaszaidat olvasva nekem az jön le,hogy felszínesen osztasz tanácsot az embereknek.De mivel ez nem egy vita-fórum,ezért hagyjuk a témát...
2008. nov. 15. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

Nekem csak az általánosításokból van elegem, és azon a véleményen vagyok, akit ki lehet használni, azt ki is fogják!

A kérdésemre pedig nem válaszoltál, tehát ennyit ki a felszínes...

Petranova

2008. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Áhh, kérdező már a segítséget sem tudod fogadni...

Azt meg nem értem mié húzod le Petranovát, hiszen tök jó válaszokat ad, minden témában otthon van. Csomó kérdésemre tök jó választ adott. Ezé lenne ő felszínes???

2008. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!