Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rontja le valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rontja le valaki szépségét, ha szemüveges?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 22:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

énis szemüveges vagyok, meg minden 3. ember.

és nem mindenkinek áll jól. :P de nekem igen!

2012. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
és fiuknál bukta a szemüvegsség?:D
2012. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23:20: A szemüveg nem mindig bukta, de a szilvás az minden tekintetben... :]
2012. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is szemüveges vagyok. Amúgy tényleg így van. Ha egy lány szemüveges, akkor az szexi; ha egy fiú, akkor szivacs. Mondjuk én leszarom. Normális, márkás keretet kell választani és kész. Nem hiszem, hogy ez akkora hátrány lenne.

22F

2012. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A te szépségedet már nincs hova rontani...
2012. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól nem rontja el a szépségét,h szemüveget hord.Sőt,van akinek tök jól áll.
2012. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én úgy nézek ki benne mint egy degenerált kocka, szal csak otthon hordom :D Am azon kívül nincs bajom a külsőmmel.

Lányokon MINDEGY, tehát nem csúnyít, nem is szépít, én így gondolom

f18

2012. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, és pont olyan szemüvegen van, mint a belinkelt képen:) amúgy nem gától a csókban, legalábbis engem nem
2012. febr. 3. 16:05
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy egyébként jó nő vagy e. Ha az vagy, ha szép az arcod, akkor lehetsz soványabb, kövérebb is, lehetsz szemüveges, hosszú hajú, kopasz nő is, akkor is jó nő maradsz. egyszerüen a jó nő az jó nő. Azok akik alapból nem szépek, de ilyen olyan praktikákkal tuningolják magukat az más kategoria. De most a kérdésre visszatérve, aki szép, az szemüvegben is az, sőt van akinek kimondottan jól is áll, főleg ha fejformájához illő menő félét választ, vagy valami olyat,aminek nincs kerete, csak ilyen vékony átlátszó valami, mint a Stohlnak, hogy távolról nem is látszik hogy szemüveg. A szemüveges szép nők egyébként a titkárnős szex feelinget hozzák ezerrel, az meg nagyon bejön például nekem. Nem mindnek lesz olyan állati tudálékos intellektuál feje attól ogy szemüveget használ, sőt még akár aranyosabb is lehet kinézetre. Talán még egy szemüveges alapből állati jó nővel könnyebb is lehet összeismerkedni, mert lehet hogy nem annyira vannak elszállva maguktól, mint a magukat annyira tökéletesnek tartó társaik, lehet hogy hátránynak fogják fel a szemüvegességüket, és ezért szerényebbek, így egyszerübb meghódítani őket. Ami a lényeg, nem hátrány feltétlenül a szemüvegesség, persze csak nők viszonylatában akarom ezt írni.
2012. júl. 9. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!