Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ennyitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ennyitől?

Figyelt kérdés

Megprobálom röviden leírni. A barátommal csókoloztunk az ölében ültem. Simogatott maszírozott ilyenek éés mivel ugye az ölében ültem felállt neeki. de mondta h ki megy pisilni kint volt vagy 2-3 percig aztán visszajött.



Visszaültem az ölébe beszélgettünk kb 1 oráig. Csók simogatás ilyenek és aztán megujjazott.Dee félek h terhes lehetek. Kint amíg pisilt a kezére kerülhetett sperma ha egyaltalán pisilt. De az utána lejöhetett e mert még volt vagy 1 ora addig amig megujjazott.Addig lejöhetett e kezéröl vagy nem is lehetett de uuu nagyon félek. Légyszi segíts. Hülye válaszokkal hagyjatok mert így is kivagyok.


2012. febr. 3. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

. Légyszi segíts. Hülye válaszokkal hagyjatok mert így is kivagyok.


Már ne haragudj,de tényleg ennyire hülye vagy vagy csak vicceltél????Mert ez már nagyon gáz...Nem jártál soha biológia órára??? Nagyon szégyen ez a kérdés..

2012. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ráadásul rossz helyen tetted fel.

Ha félsz, hogy terhes leszel, akkor inkább szaladj el a háziorvoshoz, és mondd meg neki, hogy sürgősségi fogamzásgátlásra lenne szükséged. Ennek csak akkor van értelme, ha az "esemény" után nem telt el 72 óra. Recept alapján kiválthatsz egy bogyót méregdrágán, aztán már csak az imádkozás marad, hogy még időben bevetted.

2012. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 makikecske ***** válasza:

Na, téged sem az eszedért tart a barátod.

Amúgy válaszolva kérdésedre: terhes vagy!

2012. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!