Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a rossz pasik jőnnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a rossz pasik jőnnek be nekem akkor az ugye normális nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem soha nem tetszettek a makulátlan kis "helyes bájgúnárok " ,azt bírtam ha laza már van "priusza" a rosszaságban .Ha például nézzek egy horrort vagy egy krimit mindig az elmebeteg vagy a bűnözök tetszenek jobban :) erről elmondanátok a véleményeteket?

2012. febr. 3. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj privit, velem akkor jól jársz! :-P ;-)
2012. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tényleg és hol legyen találka a híd alatt ? de most komolyan :) mert én a luxust szeretem .el ne higgyétek és normális válaszokat
2012. febr. 3. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
A bűnözőkre és az elmebetegekre buksz, az nagyon gáz, és könnyen (nagy) bajba kerülhetsz. Ha csak szimplán a pimasz / csibészes / vagány srácok jönnek be, azzal semmi gond.
2012. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,te egy agyhalott fogyatékos lány vagy.Remélem összejössz álmaid pasijával és reprodukálod önmagadat,hogy legyen még több agyhalott fogyatékos a világban.Ámen
2012. febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem úgy ! azt csak a filmekre gondoltam :D de lenne rossz ha egy kicsit dilis is:)
2012. febr. 3. 13:40
 6/10 A kérdező kommentje:
3.válaszadó ezen jót röhögtem XD és te is egy elmeháborodott vagy mert nem ismersz fogalmad sincs ki vagyok és most biztos azt hiszed milyen elmés okos választ adtál 1 kérdés alapján elmegyek ha megkapod a Nobel díjat . puszika cuncimokus :):)
2012. febr. 3. 13:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy vélem némi fogalomzavarban szenvedsz...


Az általad leírtak alapján a következő pasit tudnám ajánlani: Kiskorában rendszeresen lopott a boltból, de ez csak a kezdet volt a rosszaságban, mert valójában a sz.ar családi háttér miatti elfojtott agresszióját a szexuális vágyak növekedésével a nők verésébe fordította.

Nem tudja miért, de ezt szereti, verni őket.

Legyen kicsit dilis vagy elmebeteg, hát jó, akkor mondjuk legyen némi látens homoszexualitása meg pedofil hajlama, így talán van rá esély, hogy megerőszakolja a saját kisfiát, ha egyáltalán valaki szül neki.

Esetleg állatokat kínozzon és erre gerjedjen.

Vagy csak simán szeresse zöldre festeni magát zománcfestékkel.


Ez mind rendkívül csábító, és a leírtaknak megfelel. Ha neked azonban tényleg ez kell, akkor viszont sajnos ki kell ábrándítsalak, nem, nem vagy normális.

2012. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hehe...ha megismersz majd egy igazi r*hadékot, aki a szívedet kitépi a helyéről és telibe sz*rja (képletesen értsd), akkor majd te is a kis makulátlan bájgúnárt fogod keresni.
2012. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az utolsó meghatározásod tetszett de nem vagyok oda Hulkért :) de most tényleg én csak azt szeretem ha kicsit "rossz" fiú nem bűnöző nem elmebeteg nem pedofil nincsenek bántalmazási hajlamai ( se ön se közveszélyesen) most már vágod ?
2012. febr. 3. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha például nézzek egy horrort vagy egy krimit mindig az elmebeteg vagy a bűnözök tetszenek jobban :)"

Elmebetegek tetszenek?

egészségedre ostoqva

2012. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!