Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Komolyan ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Komolyan ennyire nem vonzanak titeket a sovány nők?

Figyelt kérdés

Mindenhol(!) azt olvasom, hogy az igazi férfiak a telt idomokat szeretik, csak a kutyák játszanak a csontokkal, stb stb...

Elég vékony vagyok, vagyis a lábaim szerintem pont jók meg a fenekem is, de a felső testem elég szar (vékony kezek, kis mell stb)

Tényleg ekkora gáz lenne? Kezdem elveszíteni az önbizalmam, pedig eddig tök örültem, hogy nincs rajtam felesleg...

Köszi a válaszokat :)


2012. febr. 3. 18:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/325 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szexi alakod van. Nyugi, kinek a pap, kinek a papné! Nézd csak meg, akár itt az oldalon is láthatod!

Egyik kérdés: fiúk, tényleg nem vonzanak a duci lányok?

másik: fiúk, tényleg nem vonzanak a vékony lányok?


:)

2012. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/325 A kérdező kommentje:
juj köszi 9-es tök ari vagy :P
2012. febr. 3. 18:56
 23/325 A kérdező kommentje:
utolsó neked is köszi:) hát igen, igazad van, de tényleg minden nap olyat látok mindenféle oldalakon (9gag, demotiváló stb), hogy a teltebbek milyen jók, a soványok meg elmehetnek a...
2012. febr. 3. 18:58
 24/325 anonim ***** válasza:

#9 es vagyok


Nincs mit. Ez az igazság! :P

UI.: Tökéletes stílusod van! :)

2012. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/325 anonim ***** válasza:
19%

#9 vagyok

Igaz, én is ezt sok helyről hallottam már, meg van egy-két barátom akik azt mondják, hogy ezek a nagy popsis, nagy melles lányok jönnek be, mert, hogy ez meg az, na ezt sehogy sem tudom megérteni. A legjobb barátom is az én véleményemmel ért egyet, szóval biztos vannak még sokan. :)

...az igazán helyes srácoknak ilyen lányok jönnek be-szerintem.. :)

2012. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/325 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

hát remélem is :P

2012. febr. 3. 19:19
 27/325 anonim ***** válasza:
18%

# 25!


Ezt én se értem... Mindenhol ezt hallani, közben nekem is inkább a vékony, kis popsi, kis cici jön be... Nem azok a nagy ocsmány seggek, amikért sokan oda vannak...

2012. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/325 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy az ember kinézete bármennyire befolyásolná az ízlését. Statisztikailag ugyan annyi az esélye, hogy egy helyes és nem helyes srácnak tetszik... De mint tudjuk, a statisztika elméleti tudomány, és mivel a kedves kérdező - férfiúi szemmel nézve - igencsak jól néz ki, így természetesen nagyobb az esélye, hogy bejön egy helyes fiúnak, mintha csúnyácska lenne.
2012. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/325 A kérdező kommentje:
micsoda matematikai levezetés :P ez tetszik :P
2012. febr. 3. 19:28
 30/325 anonim ***** válasza:
28%

#27!

Hasonló az ízlésünk! :D

Nem tudom felfogni egyébként, és közben annyi ilyen helyes lányt rontanak meg: elmegy az önbizalmuk, és meghíznak, csak azért, mert pár "paraszt legény" még mindig az ókorban él azzal a felfogással, hogy a kövér nők az ideálok... Most nem a kövérebb nőket akarom bántani. Mindenkinek más az ízlése... De én akkor is azt mondom, hogy ez a TÖKÉLETES!!! (bármilyen önfejűen is hangzik) :DD

2012. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!