Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy william kérdése:

Nektek volt már olyan, hogy netes társkeresőn ismerkedtetek meg valakivel, és úgy jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Még azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek melyik a legjobb társkereső oldal?
2012. febr. 4. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még nem volt és remélem nem is lesz de LOVE.HU
2012. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

10 évvel ezelőtt a férjemmel randivonal.hu

Most újra párt keresek, de már gyerekeim vannak, és nagyon nem akad senki

parom.hu oldalra regisztráltam

2012. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem tudom, de általában amelyiken a legtöbben vannak.

Én anno több ismertebb oldalon is fenn voltam.

2012. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni nyugodtan, nem lebeszélni akarlak, de sajnos 100 emberből 4-nek sikerül, 46 átb@sza a megmaradt 50-nek a fejét


17/F

2012. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én nem társkereső oldalon,de neten...hot-dog,meg honfoglalon keresztul,egy baráti társaság blogján...valami ilyesmi:)

de amugy van ez a badoo(facebook),meg a pasik és csajok(iwiw),parom.hu,love.hu,free-love

2012. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Mi szinte pontosan 10 éve ismerkedtünk meg, a Randivonalon. És most is együtt vagyunk. Mindketten úgy is érezzük, hogy együtt is fogunk maradni, valószínűleg mér végleg. :-) A párom most 45 éves nő, én pedig 52 éves férfi vagyok.


Szerintem nem rossz dolog az internetes társkeresés. Egy lehetőség azoknak, akiknek nincs más lehetőségük az ismerkedésre.

2012. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Többször is.
2012. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen,egyik ismerősöm.Nő,és ott ismerkedett meg a férjével.1,5 év alatt összeköltöztek,összeházasodtak és gyereket vállaltak.Nagyon szeretik egymást :)
2012. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, többször is.

Legutóbb a paratlan.hu-n.

2012. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17:17-essel egyet értek!


a legtöbben csak unalomból , ego növelés miatt regisztrálnak.

2012. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!