Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult már veletek hogy kezdeményeztetek egy férfinál aminek súlyos megaláztatás lett a vége?

Figyelt kérdés
Tehát valamien oknál fogva kezdeményeztél már valaha egy férfinál, megtetted helyette a lépést? S ha igen, ennek mi lett a vége? Öürlt neki a fiú, vagy éppenséggel szomorú volt? (elvetted a nemi szerepkörét) Megaláztatás, vagy boldogság lett a vége? Szégyelted megtenni, zavarta a női öntudatodat? Mesélnétek az ezzel kapcsolatos véleményetekről, érzéseitekről?
2011. dec. 28. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
nézd ha ígyis úgyis tetszel neki a lényeg azon lesz hogy összejöjjön nektek. 2 éve próbálkoztam egy srácnál, írtam neki egy verset, odaadtam neki ő összetépte és kidobta... azóta rájöttem, hogy a FIÚK még éretlenek. a férfiak azok akik tudnak mi kezdeni a nőkkel...és azóta boldog kapcsolatban vagyok :)
2011. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

13:23


Én két embernek is írtam verset, ők lányok voltak, sajnos semennyire sem értékelték... :S Az a "fiú" pedig elég lúzer lehetett, hogy ilyen disznóságott tett, sajnálatos ami történt... A lényeg, hogy most már boldog vagy. :)

2011. dec. 28. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak úgy mellékesen: romantikázni, verset írni, virággal beállítani, stb. szigorúan tilos, legalábbis amíg nem jöttetek össze! Bár a lányok többségénél utána is kerülendő.
2011. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

13:37


Sajnos megtapasztaltam a a bőrömön amit mondtál, nem is egyszer, igazat kell adnom neked, a lányok jó része egyszerűen nem érdemli meg az ilyesmit fiútól, a versek és egyébb önkifelyező dolgok helyett többre értékelnek sokan egy tahó és macsó "rosszfiút", ebbe a képbe pedig nem illik bele a virágadás, úgyhogy megtanúltam mára a leckét: nem érdemlik meg, nem is érdemes adni.

2011. dec. 28. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló arra célzott, hogy amíg nem vagytok kapcsolatban, nincs kialakulóban ( nem randiztok ), addig az egyszerűen túl sok egy nőnek. Nem tud a szituval mit kezdeni, ez olyan mintha az arcába másznál bele. Nem arról van szó, hogy nem érdemeljük meg, hanem azt hagy érdemeljük ki, legyen értéke a dolognak. De amíg nem ismered azt a lányt, csak a külsejét, meg hogy 2 szót beszéltél vele, addig ne addj ilyen dolgokat, mert ez túl rámenős. Szóval nem a tahó pasikat szeretjük, hanem azt aki tudja, hogy minek hol a helye.


27/n

2011. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13:56 De, egyrészt arra gondoltam én is, h a többség nem érdemli meg, másrészt pedig arra, h romantikával az ember nem megy nálatok semmire :P
2011. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LadyLee ***** válasza:
Bár alapvetően úgy gondolom, hogy a férfi dolga kezdeményezni, de előfordult már, hogy mégis a kezembe vettem a dolgot. Általában jól sült el (mostani párommal is így jöttem össze), talán egy olyan alkalom volt, amikor elutasításra leltem - de az sem volt megalázó vagy bármi hasonló.
2011. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LadyLee ***** válasza:
A női "öntudatomat" egyébként egy kicsit valóban zavarják az ilyen helyzetek. Azért szívesebben vagyok vad, mint vadász.
2011. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én kicsit szerényebb fiú voltam amikor az első barátnőm rámnyomult. Egyáltalán nem zavart, örültem neki h vki érdeklődik irántam. Viszonoztam az érdeklődését, de később kiderült, hogy 1 ribanc :D

Egyik lány ismerősöm bevállalta, hogy a pasi elé áll, elmondja mi a szitu, vagy összejönnek vagy szevasz, mert az alkalmi szexuális együttlétek hatására beleszeretett. Nagyot koppant szegény csaj, csak arra kellett a pasinak... De túlélte, viszonylag hamar túltette magát:)

2011. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14:05


Akkor én értettelek félre, elnézést. :)


De ettől függetlenül úgy gondolom, amit írtam. :P


27/n

2011. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!