Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen miért csodálkozik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen miért csodálkozik ha elküldik melegebb éghajlatra? Van hasonló ismerősötök?

Figyelt kérdés

Van egy haverom (ő meg én is 20 évesek vagyunk), aki duci, vagyis inkább már kövér.

Társkeresőzik, de a társkeresői adatlapján az van rajta hogy átlagos.


Na és itt kezdődnek a problémák. Ugye szinte minden ember adatlapjára ki van írva, hogy milyen testalkatúak jönnek be nekik, és sokaknál van az is hogy "átlagos". Így a haverom ismerkedik, de mindenki azt mondta neki (jogosan), hogy minek hazudozik, meg hogy rossz az én-képe.


Mert oké, hogy ő átlagosnak látja magát, de mindenki (még a szülei is) kövérnek tartják. (egyébként kb 174 cm magas, és 85 kiló)

Vagy ha nem is nagyon kövér, akkor duci.

Próbáltam rávenni, hogy állítson be normális adatokat, mert így sosem lesz senkije. De nem, mert szerinte ő átlagos, nem kövér.


Ha ennyire nem hajlandó (és tény hogy mindenki vagy ducinak vagy kövérnek látja, mert az is) akkor miért ő van a legjobban megsértődve ha az ilyen társkeresőktől kapja a pofonokat?(jogosan)



Van hasonló ismerősötök?


2012. febr. 5. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, én is 85 kiló vagyok (igaz, hozzá egy 191 cm-es magassággal :D)
2012. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem kb utálja magát és nem fogadja el önmagát olyannak amilyen szerintem egy 85 kilós nő egyántalán nem átlagos de most ebbe ne menjünk bele a lényeg, hogy igazad van így sose lesz senkije ha átveri az embereket de mondjuk kitehetne egy teljes alakos képet és akkor nem is irnának olyanok akik nem szeretik a ducibb lányokat
2012. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na jó ez a magasságtól és alkattól is függ, de ő igenis duci, vagy inkább kövér. (még a szülei meg a barátai szerint is!) és szerintem is...
2012. febr. 5. 14:44
 4/10 A kérdező kommentje:
fiú az illető...
2012. febr. 5. 14:45
 5/10 Macs1209 ***** válasza:

Én 180 vagyok és 85-90 között mozgok. Utóbbi esetben

van pár plusz kiló is, de egyébként a testalkatom inkább

vastagnak mondanám. Nincs hatalmas hasam (bár mint írtam,

van plusz kiló), de van izomzat is... Anno forumok miatt

jártam fel társkereső oldalra, de felraktam olyan képet,

ami teljes alakos, és ki volt írva adatlapra, hogy azért

van pár plusz kiló (holott átlagosnak volt bejelölve).

Aki megnézi a képet úgyis látja.


Viszont az se mindegy, hogy a plusz kiló eloszlik arányo-

san, vagy kiül pl a hasra, úszógumik formájában. Utóbbit

már nem mondanám átlagosnak... Írná ki azt, hogy van fe-

lesleg, de talán nem az a kifejezetten kövér ember. Más-

hogy ítélnék meg.

2012. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát van nagy hasa, + tokája. Tudom, nem szép hogy ezt így itt megemlítem, de gondoltam leírom hogy kb milyen.

Ezért nem nevezném átlagosnak, hanem inkább kövérnek.

Persze, ha valakin csak pár plusz kiló van, akkor az még oké, főleg ha egyenletesen oszlik el, de itt nem erről van szó.

2012. febr. 5. 15:43
 7/10 Macs1209 ***** válasza:

Lehet hogy csak ducibb emberek között él, és ezt tartja

ezért átlagosnak, nem ? Család, barátok milyen testalkat-

tal rendelkeznek?

2012. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:
Már bocsi, de én is 174 magas vagyok és sacc 85 kiló... Mégsem vagyok kövér... Szóval ehhez kép kéne, mert nem mindegy, hogy valaki 85 kiló és hájas, vagy 85 kiló és izmos... Haverod ha hájas, akkor kezdjen el gyúrni, vagy sportolni valamit...
2012. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Macs1209 ***** válasza:

Na jah, át kell alakítani a zsírt izommá. Anno én is

el voltam hízva (betegség), de vettem kondipadot, el-

kezdtem mozogni, és voálá, egyből változtak a külső di-

menziók.


Egyébként írja ki, hogy átlagos, de akkor leírásba te-

gye ki, hogy van rajta plussz, ami a képeken is látszik.

Akkor nem fogják a nők jogosan oltogatni.

2012. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem izmos, nem sportol semmit.

Amúgy a családja egyáltalán nem kövér ! Az anyja vékonyabb típus, az apja átlagos (plusz kilók sincsenek rajta, még ránézésre se), a húga vékony és sportol.


Szóval nem genetikai eredetű, és hormonális/pajzsmirigy problémája sincs. (ezt az anyja is mondta, velem és édesanyámmal jó viszonyba vagyunk vele)

2012. febr. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!