Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy itt minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne, hogy itt minden fiú meg van elégedve a külsejével?

Figyelt kérdés
Ha nem, mièrt nem?
2012. febr. 5. 18:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

hazudni lehet? :D


Egyébként nem!

De sztem ez kb ugyanugy van nálunk is mint a lányoknál,mindig találunk mi is valamit ami nem jó :)

2012. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
nem, elég vézna a karom. hiába gyúrok, edzek mint a gép.. semmi. a felsőtestem elég béna.
2012. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Sokak szerint kisfiús az arcom és rühellem, hogy az emberek csak átnéznek rajtam.
2012. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A pocakom méretének ingadozásától és a pattanások mennyiségétől függ.
2012. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
nem, nemvagyok feltétlen megelégedve magammal, de már elfogadtam magam ilyennek :)
2012. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem.


Lehetne valamivel kissebb az orrom és jó lenne ha erősebb testalkatom lenne mert elég vékony vagyok.

Az arcszőrzetem elég gyenge, vagyis nem mindenhol de ha mindenhol egyformán erős lenne akkor hagynék néha egy kis borostát és tényleg úgy néznék ki mint a korombeliek.

Most bénán áll az arcszőrzet és borotválkozás után meg nagyon gyerekképű vagyok.

2012. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Vézna vagyok,elég alacsony is(175cm) és még az arcom se vmi helyes.Mindig megkapom h aranyos vagyok.(Ami hát nem túl biztató :D pláne ha komolyabba a szándékaim) És én is nagyon kisfiúsan nézek ki.(ami számomra + hátrány)

Tehát nagyon nem vagyok magammal megelégedve.

2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De egy kevésbé jóképű fiú is párra talàl könnyen, én szép làny vagyok, most mégsincs senkim
2012. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

ma 19:33!


Èn kevésbé vagyok jóképü, mégis hogyan leljek könnyen párra??


Ha van valami értelmes tipped, kérlek oszd meg velem privátban.

2012. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne

22F

2012. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!