Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok segít az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok segít az a felejtésben, ha kitörlöm az eddigi beszélgetéseket, képeket róla/rólunk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd mert utána megörülsz majd.
2012. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem törölj mindent ami vele kapcsolatos!
2012. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt csinálltam ,és 5 perc mulva meg alig tudtam visszacsinálni mindent.
2012. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen...
2012. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Format C:
2012. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen,mindenképp!

De ami a leghasznosabb az elhatározás,hogy nem fogod keresni,akármennyire is szeretnéd.Elfogadod,hogy jobbat érdemelsz,és nyitva tartod a szemed..:)

2012. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell képeket kitörölni... Egyszer még lehet szép emlék... Elég ha elteszed őket olyan mappába a gépeden amit nem sűrűn látogatsz. A felejtés fejben dől el nem kitörölgetésekben.
2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem segít...én anno töröltem mindent amit csak lehetett...de még mindig érzek iránta valamit legbelül sőt ha beszélünk akkor felerősödik...pedig kapcsban vagyok 5 éve...és ez 6 éve volt..

Ő volt az első igazi szerelmem. Azaz pontosabban nem csak ebben az első...nem lehet elfelejteni...:(

2012. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utólag vissza nézve csak a jót fogod meglátni a képekben, inkább az a lényeg h foglald le magad, menny el kávézókba barátokkal, moziba, szórakozz és hidd el időd se lesz gondolni rá:)
2012. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

írd ki cd-re és pakold el nagyon mélyen a szekrénybe!!

én ezt tettem és évek után nagyon jó visszanézni

meg fogod bánni, ne töröld ki, amúgysem lehetne az emlékeidből

2012. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!