Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telt feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt feldolgozni az 1. szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés

van olyan akinek sose sikerül? és ha van, akkor mit csinál? mivel tölti ki a mindennapjait?

ha pedig sikerült, mennyi idő múlva lett új kapcsolat?


2012. febr. 5. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én még mái napig nem tudom feldolgozni. Pedig már több, mint 2 éve történt. Facebook-on néha napján beszélünk, de ennyi, meg amúgy is messze van tőlem nagyon. De nincs olyan nap, hogy ne lenne eszembe. :(
2012. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

én 3 éve nem tudom. próbálkoztam másokkal járni aztán sehogy sem volt jó, egyet se tudtam szeretni.

most kezdtem el újra beszélgetni az ex-szel, de nekem is ennyi. úgy érzem, sosem tudok mást közel engedni.

2012. febr. 5. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is. Attól félek, hogy soha senkit nem fogok úgy szeretni, ahogy Őt.. :/
2012. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én lassan kb 5 éve ismertem meg egy fiút, totál beleszerettem, de nem volt köztünk semmi :/ azóta több barátom is volt már, mindegyiküket szerettem, noha nem voltam szerelmes "úgy"... most is van barátom, szeretem, de a mai napig nem tudtam Őt elfelejteni, gyakran gondolok rá..:/
2012. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt mondják, az első szerelem nem múlik el...:// Még neked jobb, mert van valakid, nekem lassan 2 hónapja senki és így még nehezebb. :S
2012. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:( bárcsak elmúlna :( annyi ideig vártam rá
2012. febr. 5. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:
Átérzem teljesen, hogy mit érzel. Én még mindig reménykedem, de tudom, hogy hiába. Egyszerűen nem tudom feladni. :(
2012. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
aznap délután mondtam el a lánynak hogy mi van, estére már le is szartam.
2012. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is túl kéne lépnem... mert így csak magamat teszem tönkre feleslegesen. :/
2012. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen, a pasiknak valahogy mindig könnyebb...
2012. febr. 5. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!