Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet butulni a szexhiánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet butulni a szexhiánytól?

Figyelt kérdés
Vagy csak nem tudok rendesen koncentrálni?

2012. febr. 6. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

A tibeti szerzetesek önmegtartóztatásban élnek, és több kötet könyvet kell nekik fejből megtanulniuk.

És sikerül is nekik.

2012. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen de ők egész életükben önmegtartóztatásban élnek. és más kultúra, más emberfajta, én európai vagyok, aki 26 éves és nem tud lefeküdni a párjával két éve... és nem tudok figyelni a munkámra pedig nem egy megerőltető dolog...
2012. febr. 6. 13:07
 3/6 A kérdező kommentje:
inkább arra gondolok, ha valakitől egyszer csak megvonják a szexet, az örökös kielégületlenségtől és hormonháborútól lehet-e valami károsodás?
2012. febr. 6. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az egészség rovatba kellett volna írnod.Konkrétan a szexhiány nem butít.Az persze más kérdés,hogy mi okozza a szexhiányt.A hormonzavar sok dologra kihatással lehet,pl az agyi tevékenységekre is.Ha csökken a tesztoszteron termelődés,akkor csökken a nemi vágy,a fizikai állóképesség,a koncentráció stb.Erőtlen és aluszékony leszel,nehezen megy a gondolkodás,számolás,olvasás,írás.Magyarul butábbnak érzed magad.

Vizsgáltasd meg magad egy dokival.Nem kell a legrosszabbra gondolni,lehet csak egy apró zavar van.mondjuk a pajzsmirigyben.De lehet csak valami kulcsfontosságú vitamin hiányzik.

2012. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te amúgy se lehettél túl okos...
2012. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a szexuális önmegtartóztatás révén visszafogott energiák az alkotásba, kreativitásba csoportosulnak át. (Konkrétan, hogy azok a társadalmak, ahol a katolikus vallás révén az erkölcsi kihágásokat igyekeztek visszaszorítani, azoknak a társadalmaknak a szellemi, kulturális élete gazdagabb. Vagy valami ilyesmi, mert a belső energiájukat másba ültették át.)
2012. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!