Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel eddig tök jó barátok voltunk meg minden de most volt egy fellépés amiben ő és én is részt vettünk meg még többen.És volt ,hogy odajött hogy "De jó az alakod." meg a hátam mögött volt a keze és meg fogta az oldalamat meg minden.És eddig csak úgy tekintettem rá ,hogy egy barát.De sajnos azóta megtetszett.Ja és mivel nincs az az osztálytársunk akivel hetes lenne így én vagyok vele.:\ Most mégis mi a jó fenét csináljak? Amúgy elnézést ,hogy regényt írtam.:D
2012. febr. 6. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos? Miért sajnos? Pasid van? Csaja van?

Ha egyik se, akkor mutasd ki, hogy érdekel a közeledése, aztán majd lesz ami lesz.

2012. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs pasim, nincs csaja.:D A "sajnos" meg azért mert néha úgy elkezd bunkózni utánna meg jön oda ,hogy ne haragudj meg a fene se tudja.Tehát eggyik percben bunkó másik percben meg ott ölelgetjük egymást. Amúgy aranyos a srác csak a hangulata nagyon hamar változik.:D
2012. febr. 6. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg meggondolandó. Kérdés, hogy el tudod-e őt így fogadni. Elképzelhető, hogy a bunkózása fokozódni fog, ha féltékeny, ha ki akar sajátítani, ha nem azt fogod tenni, amit mond, akar. Ha így van, akkor inkább szeress ki belőle.
2012. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eltudom fogadni meg minden mert volt már hozzá hasonló pasim.:)
2012. febr. 6. 14:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem ,hogy a bunkózás nem fog fokozódni.:\ Nem örülnék neki..:S
2012. febr. 6. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor vágj bele, és mondd meg neki, hogy neked nem jön be a bunkózása, és elveszít, ha túlzásba viszi.
2012. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET. :)

Eddig itt gubbasztottam a kanapén ,hogy "jajj milesz??" de mostmár megnyugodtam.:)

2012. febr. 6. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen, máskor is.

Fordulhatsz hozzám problémáiddal máskor is, magánban is.

2012. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Ha van valami akkor írok.:)

2012. febr. 6. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!