Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek ez az alak? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nektek ez az alak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg duci,vagy jó?


2012. febr. 6. 17:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló alakom van. Amúgy hány éves vagy ? :)
2012. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Jó az, semmi baj nincs ezzel az alakkal. Szép vagy.
2012. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
nem én vagyok rajta
2012. febr. 6. 18:06
 14/23 anonim ***** válasza:
duci
2012. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kisse hajas a has korul, karcsu ez az alkat nem lesz mert nem olyan tipus, de formazni sokat lehetne rajta testedzsessel, uszassal. A ruhas kepen pedig a testtartas borzaszto ami ront a helyzeten, huzza ki magat az illeto! Valamint az a szoros dzsorze felso nem elonyos az illetonek, mert kihangsulyozza a hajat a hason.
2012. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, eddig minden pasim imádta, és nem akarta hogy leadjam.
2012. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vádli, has, felkar. Ott a felesleg kedves, ha eddig nem láttad volna...
2012. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez már javában duci,amúgy meg jó áll neki a távolság feeling.
2012. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem általában véve a húsosabb lányok tetszenek, de ez is nőnként változó hogy, kinek mennyi felesleg áll jól, ez függhet a csontozat vastagságától, az arányosságtól, talán még az arctól is, továbbá az sem mindegy hogy valakin úgy van bizonyos mennyiségű felesleg hogy sportos (tehát izom is van rajta és elég jó fizikai állapotban van, vagy annyi fizikai ereje van mint egy öt évesnek....
2012. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

mégegyszer kihangsúlyozom,a képen nem én vagyok.

Ez a lány a suliból van, és mindenki odavan érte. És kiváncsi voltam mások mit gondolnak róla:)!

2012. febr. 6. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!