Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ezt miért csináljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ezt miért csináljátok? De őszintén!

Figyelt kérdés

Van egy lány munkatársam, a 20-as évei elején jár. Én a harminchoz közel és nem lány vagyok. :D


Na, ha beszél hozzám, egészen közel jön, szinte csók közelségbe. Meg-megérint is közben, ahogy mond valamit. A megérintés alatt az alkaromat, a kézfejemet értem. Ja és egyfolytában mosolyog, úgy érzem kacérkodik velem.


Nem értem mit akarhat tőlem, hiszen együtt él egy bőven a harmincas évei közepén járó csávóval.


2012. febr. 6. 19:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
a csecsét akkor ne felejtsd el megpaskolni!
2012. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Csakis! :D
2012. febr. 6. 21:58
 23/31 A kérdező kommentje:
Á, komolyan egyre nehezebben bírom! Az előbb megmasszíroztatta a vállát. Megtettem neki természetesen. :$
2012. febr. 13. 10:06
 24/31 anonim ***** válasza:
ahjjj ember. smárold már le:DDDD
2012. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szegény te.Csöcs jó kemény?:)
2012. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Ha meglátnád a csajt, neked is kemény lenne. :D


Nem volt olyan a szitu, h lekapjam. A folyosón tudtunk csak beszélgetni, ott meg mindig jött s ment valaki. :(

2012. febr. 13. 20:16
 27/31 anonim ***** válasza:

És?

Én egyszer az üres irodában nyúltam be a szoknya alá,és éppen bejött a főnököm.

Az lazán ennyit mond:ez itt túl feltűnő lenne.

2012. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
linkelj már egy képet h kb kire hasonlit külsöre:D
2012. febr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Üres irodában más, ott én is rámásznék (most már). :D


Majd keresek képet, de leírom inkább és az alapján el tudjátok képzelni: kb 173 cm magas (lehet több is, mert magassarkúban majdnem akkora mint én, én meg 190 vagyok), 55 kg lehet, vagy még annyi se, hosszú combok, hatalmas kerek cicik (nem orbitális nagy, de azért nem is kicsi). Mindig térdig érő magassarkú csizmában jár, feszülős nacival és vagy olyan felsővel, h az összes melle kilátszik, vagy ha éppen nem, hát akkor is látszik, h mell területén nem fukarkodott vele a jóisten. :D Hosszú fekete haj és barna szemek.

2012. febr. 14. 11:06
 30/31 anonim ***** válasza:
ez így faszán hangzik:d de lesmároltad már?:D
2012. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!