Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti megmondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megmondjátok egy lánynak őszintén ha ronda?

Figyelt kérdés

Ha tényleg ronda, és rég nem a "nem igazán tetszel" kategória?

Csak mert én az vagyok és rengetegen mondták rosszindulatból és a hátam mögött. Ha rákérdezek, akkor mindenki ködösít, "valakinek biztos te vagy a legszebb" stb...

Szerintem az őszinteség becsülendő és nem bántódnék meg olyanon, amivel amúgy is tisztában vagyok.


2012. jan. 27. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nemmondom meg ellened uszitja akibe szerelmes vagy ennyi...
2012. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Dobj fel ide egy képet:D Őszinték leszünk:)
2012. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
küldj privátra fb elérhetőséget és mondok őszinte véleményt....de lehet,hogy a pasid leszek..:D
2012. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy kép és megmondom! :)
2012. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ja küldj vmi képet és majd holnap megmondom a véleményt mert most nincs időm
2012. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
küldj képet privátba... nagyon őszinte típus vagyok :D
2012. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

igen szerintem is tegyél fel egy képet..ugyse ismer fel senki ánis tettem már..és megmondjuk őszínten.nagggyon őszintén

16/l

2012. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Felteszed netre, itt mindenki őszinte lesz.
2012. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Aki ír nekem privátban, hogy honnan és mennyi idős annak küldök. Egyébként felesleges, az már megválaszolt kérdés, hogy én ronda vagyok-e.
2012. jan. 27. 23:11
 10/19 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, a fiúknál a nem igazán tetszel kategória = ronda. Viszont tényleg hidd el, hogy lesz akinek tetszeni fogsz, menny végig az utcán, rengeteg nem szép lánynak van barátja, és fordítva. A kisugárzás is sokat számít, ha szontyolodott vagy állandóan, az nem segít.
2012. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!