Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel durván 1 évig szemeztem, meg egyéb flörtölések voltak. Azt gondoltam, félénk a srác és kezdeményezek én, de visszautasított.

De még mindig bámul. Nagyon röviden ennyi.

Nem értem, ha nem tetszek neki, miért néz...

Egyébkén már mind ketten 20 fölöttiek vagyunk.


2012. febr. 6. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán tudom mi ez...

Kérdezd meg miért bámul még mindig. Hol szokott bámulni?

A korra:

Nagyapám is 20 felett van... :D

2012. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szép vagy és tetszel neki, nem biztos hogy akarod tőled bármit is. Ha pedig mégis megszeretne d..ni, sem biztos, hogy fog tenni ez ügyben bármit is. Vannak ilyen emberek.
2012. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy félénk, s tényleg nem mer még kezdeményezni se. Mikor odamehettél hozzá, akkor lehet, hogy azért utasított vissza, mert többen voltatok ott, vagy ilyesmi, vagy nem mert semmit tenni.. Azért bámulhat, mert jól nézhetsz ki, s tetszel neki.
2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Első igazad van, a 20 év fölötti jelenthet bármennyit 20 fölött:)

Én 21 vagyok, ő 23.

Mármint engem hol bámul vagy milyen helységben? :D

Az arcomat vagy a szememet szokta nézni,de van hogy a homlokomat...:)

Ha meg akarna d.gni, nem a mellemet vagy a fenekemet nézné?

Mondjuk lehet szokta a fenekemet is csak nem tudom,mert ugye hátul nincs szemem...

De akkor nem úgy néz ki, hogy tetszek neki,igaz?

2012. febr. 6. 19:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, erre azért nincs esély, mert én is nagyon félénk vagyok, személyesen nem mertem volna odamenni,de már nagyon szenvedtem,hogy nem tudom mit akar,nekem nagyon tetszett...szóval interneten keresztül ment ez a kezdeményezés dolog.
2012. febr. 6. 19:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen... a srácról később megtudtam, hogy barátnője van.
2012. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

:)

A "hol"-t a helyszínre értettem. Egyébként a "Midet szokta bámulni?" kérdést tettem volna fel. :D:D

2012. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Interneten nem sok értelme van, ha a valóságtól félsz.
2012. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, neki nincs barátnője...bár nem tudhatom biztosan ):


Ja értem :D

Akkor viszont mindenhol. Buszon, buszmegállóban, utcán, boltban, lépcsőn lefelé vagy felfelé menet.

Mindig mindenhol.

Persze nem egyfolytában, pislogás nélkül, az már kicsit ijesztő lenne, de azért elég nagy gyakorisággal.


Utolsó,éppen elég kellemetlen volt neten keresztül is, főleg, hogy mindennap látom.

Am. meg nem letámadtam vagy ilyesmi, 1 normális beszélgetést kezdeményeztem, személyesen biztos elsüllyedtem volna...

Mondjuk így is :s

2012. febr. 6. 20:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet ciki lett volna személyesen. De jobb hidd el.

Megalázó is lehet a nem, ha úgy fogod fel. De jó vége is lehet. Mennyire ismered?

2012. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!