Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ez hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés

Pl van egy baráti társaságotok, ahol több lány is van. Tegyük fel, hogy az egyikbe szerelmesek vagytok titokban, a másikat meg csak bírjátok, mint havert. Akkor melyikkel hogy viselkedtek??

Itt most arra lennék kíváncsi, hogy ha titokban akarjátok tartani azt, hogy az egyiket szeretitek, a másikkal meg nyilvánvaló, hogy csak haverok vagytok, akkor a többiek előtt is máshogy álltok hozzájuk?


2012. febr. 6. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy titokban tarthassam ugyan úgy,feltűnés mentesen kell viselkednem mind a kettő lánnyal.
2012. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi nem gondolkozunk ilyen bonyolult feladványokban..

Aki tetszik, annak megmondjuk.. ill kimutatjuk, vele vagyunk többet stb.. A haver az haver, a szerelem pedig szerelem..


16/F

2012. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De miért is kellene titokban tartani, hogy szerelmes vagy az egyikbe? Nős vagy?
2012. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na hát igen! Ez egy érdekes szituáció! Velem volt is ilyen! De pont ilyen,ahogy írod! Tehát,adott két lány,akik nagyon jó barátnők,imádom őket,mind2őt,de máshogy,az egyikkel nagyon jó haverok vagyunk,a másikba pedig belé szerettem, és mivel gyakorta előfordul,hogy így vagyunk hárman,ezért érdekes szituációk szoktak kerekedni.


Szinte mindig azzal a lánnyal szoktam beszélgetni ,aki csak a haverom,mármint amikor így 3an vagyunk, vele könnyedebben lazábban lehet beszélni,így sokkal többet kommunikálok ilyenkor vele,az a lány akibe belé szerettem,egyébként is sokkal visszahúzódóbb,ilyenkor nem is nagyon szokott hozzám szólni,ha a barátnője is ott van,így én sem zavarom,és inkább a havercsajjal beszélgetek. Szinte már úgy tűnhet,hogy belé vagyok szerelmes,pedig nem...Kívülálló az hinné,hogy a haverlányba vagyok szerelmes,mivel nagy társaság előtt nem szoktam azzal a lánnyal beszélgetni(legalábbis nem sokat)akit szeretek.


Azzal a lánnyal akit szeretek,csak akkor tudok beszélgetni normálisan,ha csak mi vagyunk ketten,igaz,ez főleg a lány személyisége miatt van.,viszont ilyenkor őt sokkal közelebb engedem magamhoz,és akár mélyebb témákba is belemegyek,jobban a bizalmamba fogadom,puszit adok neki,megsimogatom,ilyesmik...

2012. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó: rátapintottál a lényegre. Ilyesmi szituáció miatt kérdezem. Van egy srác, aki nekem tetszik a társaságunkba, és sokak szerint szerelmes belém, legalábbis legtöbben ezt mondják. Viszont van egy másik lány is a társaságban,akivel szintén jóban van, mikor együtt megyünk valahová, vele sokkal többet beszél, mint velem, vagy pl neki facen is szokta a képeit lájkolni, nekem nem. De mindenki azt mondja, hogy belém szerelmes. Szóval nem értem miért a másik lányhoz viszonyul így.

2012. febr. 6. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Na látod! Én viszont értem! Az a lényeg,hogy ha egy férfi szerelmes,akkor 1 nehezen mutatja ki az érzéseit,2 nagyon nehezen, 3 pláne nagyobb társaság előtt,és 4 mégnehezebben ha a barátnőid is ott vannak.


Ha kettesben lennétek a fiúval,biztos egész más lenne a helyzet...:)

2012. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,kettesben teljesen más, sokat szoktunk kettesben beszélgetni, olyankor rengeteg mindent elmond nekem, meg kikéri a véleményem, érdeklődik felőlem stb stb..

Csak mindig attól félek, nem e a másik lányba szerelmes mégis. De most kicsit megnyugodtam.

2012. febr. 6. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű...téged szeret...csak gondolom nincs nagyon lehetősége,h ezt be is vallja neked...mármint érted,ha folyton a barátnőiddel vagy,vagy nagyobb társaságban,akkor ne lepődj meg,h titkolja a dolgot,mert az is lehet ,h nem biztos a te érzéseidben,érted már? Ha azt szeretnéd,h szerelmet valljon,ahhoz az kell,hoyg teremts egy helyzetet,ahol csak ti vagytok ketten,és akkor adj neki valami egyértelmű jelet,amiből rájön,h mi az ábra,hidd el,erre tuti szerelmet vall...legalábbis valószínű
2012. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!