Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szent Kézigránát kérdése:

Lehetséges hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés
Harmadika, negyedike körül kellett volna megjönnie a menstruációjának. Negyedikén mivel nem jött még meg neki együtt voltunk, és az előváladékból valószínű kapott egy keveset. Tudom hogy az előváladéknak mi a szerepe, és hogy nem ondó, de meg van az esély arra hogy az előző ejakulációból maradhatott kevés életképes ondó, ami az előváladékkal ki juthatott. De nekem az előző ejakulációm harmadikán este történt, ez az esett pedig negyedike este.
2012. febr. 7. 10:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy tegnap sem jött még meg neki, azt viszont nem tudom hogy ma már meg e jött.
2012. febr. 7. 10:23
 2/16 anonim ***** válasza:
hát iiiisteneeeeem.... vajon miért lett ki találva az a szó hogy VÉDEKEZÉS!!!!?????.... hmmm?....minek az ugye?....hát akkor sok sikert a babához.... bár ne így legyen mert ígyis felelőtlenek vagytok-.-"
2012. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Először is. Olvasd át még egyszer a kérdést. Gondold át, és okos választ írj. Ja amúgy nem szexeltünk, nem történt negyedikén élvezés.
2012. febr. 7. 10:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Itt csak az előváladékon van a hangsúly.
2012. febr. 7. 10:36
 5/16 anonim ***** válasza:
az előváladék is tartalmazhat spermát főleg ha előtte cibáltad a répát
2012. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom, bele is írtam a kérdésbe. De nem cibáltam a répát, hanem orálisan elégített ki előző este barátnőm.
2012. febr. 7. 10:39
 7/16 tetro ***** válasza:
100%
Szexeltetek? Igen. Nem védekeztetek? Nem. Akkor lehet terhes? Igen
2012. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nem szexeltünk... :O Egyetlen egyszer ment bele a farkam, ki is húztam egyből, csak volt előváladékom, de az sem sok. És ha jól tudom az előváladékban ha van is életképes sperma akkor kicsi rá az esély hogy elegendő számú legyen egy babához. De még annyit tudni kell, hogy van folyása azóta is, és görcsölt a hasa, csak késik neki a menstruációja.
2012. febr. 7. 10:46
 9/16 tetro ***** válasza:
Belement a farkad? Igen. Szexeltetek? Igen.
2012. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"De nem szexeltünk... :O Egyetlen egyszer ment bele a farkam"


Most akkor melyik?

Belement = SZEX

Lehetséges hogy a barátnőd terhes.

2012. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!