Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy kb. (kinézetre)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy kb. (kinézetre) 19 éves srác, én viszont 23 vagyok, nem ismerem, csak látni szoktam, merjek valamit lépni? FIÚK, ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mit? Nem gáz, így 23 évesen ,,kikezdeni" egy 19 éves fiúval? Persze csak a komoly kapcsolat hajt, nem akarok játszadozni vele - nem is olyan a természetem. Ő hogy venné le a dolgot?
2012. febr. 7. 15:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak mutasd ki, hogy komoly kapcsolatot akarsz. Ne kezd el azonnal megérinteni. Hagyd, hogy a testi érintést Ő kezdeményezze. (Azért ha hetekig nem mer hozzád érni, akkor te is kezdeményezhetsz :) )
2012. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Egyébként engem is fiatalabbnak néznek általában 4 évvel, de megesett már, hogy 18-nak sem gondoltak, közben meg 25 vagyok... Szóval lehet, hogy (tényleg) csak kölyökképű a srác.


Én lehet kicsit meglepődnék a helyében de örülnék neki, ill. annyi idősen 2 évnél idősebb lánnyal nem biztos, hogy jártam volna.


De a puding próbája az evés, szóval ha érdekel a srác, akkor hajrá!

2012. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hűű, én csak örülni tudnék neki :)
2012. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdeményezz. A srác valószínűleg kicsit meg fog lepődni.
2012. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy azt gondolja, ,,:O Te jó ég, mit akar ez tőlem?...". Csak nem tudom a helyébe képzelni magam, mert lány vagyok, lányoknál meg nincs gond az idősebb fiúkkal. Volt, hogy azt gondoltam, ,,ha fiatalabb lennék, biztos tetszene a srác", mert tényleg csak az a gond, h. olyan fiatal.
2012. febr. 7. 17:16
 6/23 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, azt fogja hinni, hogy le akarsz vele feküdni.

És örülni fog neki.


23F

2012. febr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy itt tényleg nem a szexről van szó (ő is olyan szigorúbb erkölcsű, mint én).
2012. febr. 7. 17:32
 8/23 aszomszedneni ***** válasza:

nem gáz... pláne , ha még az is kiderül , hogy nem is 19 hanem 24 :D:D


már csak azért mondom mert engem még most is 17nek néznek(új ismerősök , boltosok[cigi, pia vásárlás]) , közben meg lassan 30 vagyok :D:D de egyébként se hiszem hogy nagy para lenne, mivel a srácok is főleg az ilyen fiatalabbak szeretik a picit idősebb csajokat :D

2012. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

egyikőtök se gyerek már de hozzám tuti nem illene egy 23 éves:D 14-17 évesek illenek hozzám csak.

F18

2012. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na, hát igen, ettől félek...
2012. febr. 7. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!