Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá srácok, ha első randin ezt mondaná nektek egy lány?

Figyelt kérdés

Elérnétek egy találkozót, amire a lány vidáman igent mondott, mindaddig kedves volt és viszonozta a jeleket, de eljött a nagy nap és ezt mondta:


Kedvel, szeretne megimserni, mert vonzod, de van valaki , akit korábbról ismer, és az sem közömbös neki, össze van zavarodva. Azt szeretné, ha egyelőre barátként találkoznátok, mert tudni akarja, mit érez ha veled van, nem akarja addig hogy bele éld magad a dolgokba, amíg nem tudja eldönteni, mit szeretne.


Ti várnátok rá, mert végül is őszinte volt, nem hitegetett. De elveszíteni sem akar, mert fontosnak érez, csak nem tudja mennyire.


2012. jan. 18. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem várnék, keresnék mást, van még sok lány rajta kívül
2012. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

az a kérdés hogy mennyi ideig kéne várni?

Mikor fog dönteni?

2012. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A türelem rózsát (vagy jó csajt) terem.

Várj! Én is várnék.

2012. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Vagy én nem értem ffi aggyal. Hát bármennyi lány lehet egyszerre, nyilván a mellett teszem le a voksom, amelyiket a legközelebb érzem magamhoz. És ezt el szokás tudni dönteni ám kapásból. Most itt két helyzet állhat fent. Az egyik, hogy ő inkább a másik fiút szeretné, de attól kevesebb vagy épphogycsak érkezik valami jelecske. A másik pedig, hogy a másik fiú többet tesz érte, mint te és egyelőre tényleg nem tudja, hogy mi van.
2012. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Én ugyan nem vagyok pasi, de a magam részéről tepernék, mint az állat. Úgy is megelőzöm azt a másik majmot.

Basszus, semmi küzdési inger nincs a mai pasikban!

2012. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én várnék. Persze nem a végtelenségig, de várnék. Már csak azért is megérdemelné mert őszinte.
2012. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez a legújabb lepattintó duma.
2012. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hülyeség, ez nem leppattintó duma. Érezhető a ragszkodás, az érdeklődés, csak valaki mást is kedvel és azt mondta, mindaddig amíg a másikra is gondol néha, nem akar kapcsolatot velem, mert aljasnak érezné ezt részéről velem szemben. Viszont azt is mondta, hogy nem szeretné, hogy eltünjek, mert fontos vagyok neki, de időre van szüksége. Pár találkára barátként, hogy érezze mire vágyik.


A másik srácot már 1 éve ismeri, engem 2 hónapja. És nagyon vonzódott a másikhoz, gondol rá, bár nem volt, és nincs is köztük semmi, de törölni akarja a fejéből, mielőtt velem kapcsolatot kezdene. Viszont elmondása szerint megingattam, tehát hatok rá. Pont ezért van bajban.

2012. jan. 19. 00:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Elküldeném a p.csába, mert egy ingatag kis ribanc. Az egésznek olyan hangulata lenne, hogy nem jött össze az előző, így talán beéri velem és majd örüljek, ha esetleg engem választ. Hosszú ideig hitegetne mindkettőnket, aztán benyögi, hogy bocs, de a másik a befutó és megnyugtatná magát, hogy de hát ő őszinte volt, nem hitegetett. Nem a lóf.szt. Amint meghallanám a fenti mondatot, közölném vele, hogy szórakozzon a jó édes anyjával és többet látni sem akarnám. Majd lesz olyan, akinek én kellek.
2012. jan. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Hülyeség, ez nem leppattintó duma. Érezhető a ragszkodás, az érdeklődés, csak valaki mást is kedvel és azt mondta, mindaddig amíg a másikra is gondol néha, nem akar kapcsolatot velem, mert aljasnak érezné ezt részéről velem szemben. Viszont azt is mondta, hogy nem szeretné, hogy eltünjek, mert fontos vagyok neki, de időre van szüksége. Pár találkára barátként, hogy érezze mire vágyik."


Ez a tipikus legyünk barátok duma. Ha pedig végképp nem jön össze a másikkal, akkor beéri a vigaszdíjjal.


"A másik srácot már 1 éve ismeri, engem 2 hónapja. És nagyon vonzódott a másikhoz, gondol rá, bár nem volt, és nincs is köztük semmi, de törölni akarja a fejéből, mielőtt velem kapcsolatot kezdene. Viszont elmondása szerint megingattam, tehát hatok rá. Pont ezért van bajban."


Mit számít az időhatározó? Akkor miért nem jött össze a másikkal? Szedd már össze magad, te vagy a férfi. Ha kell valami, akkor bizonyítson. A párkapcsolat nem olyan, mint egy kocsi, amit ha kipróbálsz és nem tetszik, akkor veszel egy másikat. Legyél határozott és közöld vele, hogy kap három napot, hogy döntsön.

2012. jan. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!