Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy egy pasi miatt (még nem jártok) egyszer a fellegekben jársz, mert mondjuk jól érezted magad vele, máskor meg olyat tesz, hogy hatalmasat csalódsz benne?

Figyelt kérdés

Ha igen, nektek milyen sztori fűződik hozzá?

Mi lett belőle?


2012. febr. 7. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
mit szívtok? jó anyag?
2012. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az oldal az rendben lenne de sajnos van egy pár hozzászoló mindig,akik ahelyett hogy segítenétek elkezdenek suttyó parasztként viselkedni és csak hülyeségeket irnak.

..

Hogy kérdésre válaszoljak..

-Mivel fiúból igy az ellenkezőjére válaszolnék :)


Lánnyal igen volt ilyen nem is egyszer például mai nap is volt szerencsém hozzá.Dehát kérlek emberek vagyunk hibázunk.

Hogy mi lett belőle?

-ez még nem alakult ki majd kiderül akkor majd megosztom veled is


21F

2012. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :)
2012. febr. 7. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ú, ezt a kérdést én is feltehettem volna egy hete.


Sráccal találkozgattam, 4 év különbség van köztünk, de iszonyat jól éreztem magam vele, és fordítva is így éreztem, tök laza volt az egész, nem volt semmi negatívum. Hazakísért, és fellegekben voltam, annyira jó első két randi volt.

Harmadszorra megbeszéltünk találkát. A megbeszélt napon úgy volt, hogy pontosítunk, mikor és hol találkozunk. Másnapos volt (nem mentem vele, hiába hívott, ezen picit megsértődött), és képtelen volt normálisan reagálni. Pakolászott otthon, meg családi kajáláson volt, mondta, hogy siet, várjam meg. Két óra után sikerült előkerülnie. Kijelentette, hogy nincs kedve kimozdulni, mert tele van, másnapos, (és mivel ő vidéki, és lekéste a buszt,) a következő később jön, és találkozzunk másnap. Kérdezte, hogy ez baj-e nekem. Elmagyaráztam neki, hogy nekem nem ezzel van a bajom, hanem tök kiakadtam, hogy erre vártam két óráán át, hogy aztán semmi nem lesz az egészből. Tiszta csalódásnak éreztem.Úgy voltam vele, hogy velem ne szórakozzanak, mert nem viselem el, soha többet nem találkozom vele. Kicsit túlreagáltam.

A héten volt a harmadik randink. Már megint iszonyat jó volt, 8 órán át folyamatosan én félismeretlennel sose töltöttem el ilyen jól időt. Hazakísért, megcsókolt.

Hogy mi lett belőle, pontosan nem tudom, de csak a legjobbakat remélem :)


Ezek szerint veled is valami hasonló van. Meséld már el. :)



18L

2012. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen értelmes hozzászólásokat annyira szeretem :)

Egyet is értek vele. mi már válaszoltunk neked.Mesél te is nekünk :)

2012. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!