Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen viselkedés már, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen viselkedés már, ha bejelöl egy fiú facebook-on, de az iskolába nem is köszön meg rám sem néz? Két ilyen pasi is akadt az elmúlt pár hétben, ráadásul egyik sem rossz. Nem értem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja ha bejelöl akkor másnap feleségül kellene vennie vagy ilyesmi. Szemetek.
2012. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen milyen...a facebook tinikre jellemző...jééééhhh behh jelöltem valakiiihhht...egyreh több az ismerősöm láw:Dhhh
2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem az, csak akkor köszönhetne.
2012. febr. 7. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát... engem is bejelöltek régebben olyanok, akiket csak látásból ismertem. Ez van. (: Én se értem, de nem kötelező visszajelölni ha egy értelmes mondatot nem váltottál még velük vagy nem vagytok köszönő viszonyba.
2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dögi ***** válasza:
Az élet nem a facebook ról szól.
2012. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miaza facebok?
2012. febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kit érdekel hogy nem köszönnek? ettől függ az életed? engem is bejelölt 1 csomó jó csaj, én rohadtul lesz*rtam hogy köszönnek-e vagy sem... ha köszönnek, akkor visszaköszönök, hanem akkor pedig nem... nem várom el hogy köszönjenek, és őszintén szólva nem is érdekel, hogy lehet ilyen hülyeségekkel foglalkozni?-.-"
2012. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bökd meg :D

mosolyogj rá vagy valami...

Ha egy szór se váltottatok, lehet azt gondolja, h hülyének néznéd, ha csak úgy köszönget...

2012. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. :)
2012. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!