Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen a "rosszfiús" megjelenés, és melyek a "rosszfiús" viselkedésjegyek?

Figyelt kérdés

Külsőre úgy értem, hogy pl. olyan ruha, vagy haj, vagy arcszőrzet, vagy testforma.


Viselkedésre meg úgy, hogy akár átfogóan egy stílus, vagy pedig bizonyos viselkedésformák, hogy határozott, vagy hogy előbb üt, aztán kérdez. (Ez csak szimplán példa volt, hogy pl. mire gondolok, ne ezt a viselkedést vesézzétek ki légyszi.)


2012. jan. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha bankot rabolsz, az például elég rosszfiús.
2012. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Csinálj valamit, amiért börtönbe kerülsz. Utána menő leszel.
2012. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez sokoldalú. Nekem már volt rossz fiú barátom, nem is egy. Rossz fiú lehet olyan, aki lezseren öltözködik, tele van tetoválással, semmi nem érdekli, és minden bajban ott van. De lehet rossz fiú az is, aki elegáns, ki van gyúrva, tele van pénzzel, és óvatosan tevékenykedik...
2012. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Legyen domináns, erős, akaratos, hordozzon a tenyerén.

A félelmetes rossz fiú aki a tenyerén hordoz engem.

Legyen nagy dumás, szoknyapecér, flörtöljön a lányokkal.


nekem ilyen 1 rossz fiú

19F

2012. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te ki buzzancs :D
2012. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen igen te kis homokos ! :D
2012. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!