Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy reagál ha meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy reagál ha meztelen lát egy másokat? Havert barátot idegent? Titeket menyire zavar ha titeket meztelenül látnak? Menyire ciki a meztelenkedés és az ha valaki senki előtt nem szégyenlős

Figyelt kérdés

Szeretek másokat meztelen látni és azt is ha engem meglátnak! Senki előtt nem vagyok szégyenlős!

Érdekelne más hogy van ezzel!



2012. febr. 7. 16:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
csak a barátnőm előtt meztelenkedek, és csak rá vagyok kíváncsi meztelenül. ha meglátnék valakit, akkor a szemébe néznék, hogy ne érezze magát kellemetlenül
2012. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Egy filmben azért nem annyira ciki.
2012. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavar a meztelenség. Nem érzem magam feszélyezve ha mások meztelenül vannak előttem, Én is szeretek meztelen lenni, és nem zavar ha mások meglátnak.

Ffi. vagyok.

2012. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Én már megszoktam, hogy rengeteg meztelen ember között dolgozok és hidegen hagy a dolog teljesen. Az sem zavar, ha engem látnak meztelenül.
2012. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert hol dolgozol, hogy meztelen emberek vesznek körül ?
2012. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom kórházban dolgozik, vagy idősek otthonában.


Egy ilyen hivatásban az emberi testnél és szervezetnél nincs természetesebb dolog.


Engem sem érdekel, ha valaki meztelenül van, de azért utcán, vagy máshol eléggé meglepődnék.

Ja és engem viszont senki se lásson ruha nélkül.

2012. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem az egészségügyben, hanem a szexiparban dolgozom. Az emberek nagy részben meztelenül vannak. :)
2012. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
kur va vagy?
2012. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Uszodai öltözőben normális dolog, nem zavar. Nudista strandra, vagy olyan helyre, ahol szándékosan mutogatják, meg nem megyek. Ennyi.
2012. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
engem nem zavar ha meglátnak az öltözőben meztelenül meg strandon az öltözőben is a 14-16-17 sőt többször volt hogy 30-35 évesekkel együtt zuhanyoztam meztelenül(egybe volt a zuhany) a velem egykoruakkal még beszélgettem is közbe. 16/F
2012. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!