Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakit véletlen megláttál meztelenül?

Figyelt kérdés
Kit? Mikor? Hogyan? Részletes sztorikat kérek :)
2012. jan. 11. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
nagymamámat mikor masztizott
2012. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
erre akarod verni?
2012. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

és csináltam is képet róla:

[link]

2012. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
XDDDDDD
2012. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Spongya Bob Kockanadrágot, reggel a TV2 matinéban
2012. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kingaa1 ***** válasza:
90%
Hát engem láttak meg fürdés közben szilveszterkor. A fürdőben voltunk a párommal, mikor az unokatestvére benyitott és végigpásztázott, majd kiment, de 5perc múlva jött, hogy nem engedem meg hogy a barátom és ő meg én egyet? mondtam, hogy nem, és kérdeztem, hogy a barátnője?? na hát arra meg nem gondolt, és láss csodát ott állt mögötte...nekik nem egy kellemes szilveszterük volt, az biztos.
2012. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyik lányt az osztályból, akibe egyébként nagyon bele vagyok esve :D, sajnos õ nem belém, viszont van más is nekem. Hát, meglepõdtem :D jó teste van, fedetlenül mégjobb. Nagyon hülyén fogta fel a lány, megijedt (képzelheted :D), aztán elkezdett magyarázni, hogy ne mondjam meg senkinek, meg azután megkérdezte, hogy szerintem õ jól néz ki, meg hogy szerintem baj-e hogy picik a mellei. Hááát, nagyon durva volt :D

(egyébként szerintem nem baj :$)

2012. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
a szokásosnál hamarabb mentem haza, hangokat hallottam a szüleim szobájából, benyitottam, hát épp akcióztak. volt a földön már vagy 3 óvszer. 10 éves voltam... egy ideig nem szóltam hozzájuk. kicsit megviseltek a látottak.
2012. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Edzőtáborban az edzőmre.Balettos nő volt ,huszonéves és vagy szilikonmelle volt vagy nagyon szerencsés alkat :)

(amúgy lány vagyok)

2012. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
erre vered? kretén....
2012. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!