Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy forduljak egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy forduljak egy lányhoz olyan kéréssel hogy segítsen barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon jön össze a dolog és halottam hogy másnak már ez bejött , tudna adni tanácsokat meg hasonlók. Nem sok tapasztalatom van ilyen téren sajnos és most már szeretnék változtatni rajta..


18/F


2012. febr. 7. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, térj ki arra, hogy nincs szerencséd a lányokkal, panaszkodj, kérdezgesd, hogy szerinte miért van ez stb., aztán biztos fölajánlja, hogy segít.
2012. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, én is úgy szereztem barátnőt, hogy megkörnyékeztem a csaj barátnőit és kérdezgettem stb...legyen egy kiszemelted, keresd fel a legjobb barátnőjét, és kérdezd ki róla...aztán még az is megeshet, hogy vele jössz össze, nem pedig azzal, akire hajtasz...
2012. febr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj oda aki tetszik csaj és teljesen általános dolgot említs meg mint ha nem is lenne lényeges kérdezd meg hogy van és mikor megkérdezted egyből érincsd meg a vállát és fokozatosan haladj tovább játsz vele ugrasd fogd meg a kezét vágj rá a combjára ha ül stb... aztán máskor meg menj el mellette köszönj rá mint ha nem is lenne fontos és majd ő fog oda menni hozzád ha még nem megy oda meg fojtasd ugyan ezt. És fokozatosan haladj ha van barátja az se gond ha szakít vele te leszel a következő .)


ha megnézed a casanova titkokat ugyan ezt fogod benne találni egyébként érdemes megvenni az 1. csomagot nekem nagyon sokat segített és rájöttem belőle miért nem jött össze egy két csajjal. sok sikert egyébként nagyából én is a te helyzetedben vagyok de engem 1 hajszáll választ el hogy összejöjjek 1 csajjal ugyan úgy 18F .)

2012. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért óvatosan a faggatózással, mert a legjobb barátnő az hamar visszamondja a dolgokat, inkább csak barátkozz össze vele, max beléd szeret, a kiszemelt beléd, és hazavágsz egy barátságot :D...az elejét komolyan írtam
2012. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!