Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt mások is akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt mások is akiknek semmi se jön össze az életben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 19:44
 1/10 devuska ***** válasza:
sajna itt mindenki hero :)
2012. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem mondanám. De annyira nem jött be.
2012. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"sajna itt mindenki hero"


kivéve én :(

2012. febr. 7. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:

meg én.

sp voltam

2012. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, volt ilyen időszakom, de kilábaltam belőle. 4 évig tartott, nemrég fejeződött be. Olyan volt, mine egy sötét felhő a fejem felett.
2012. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van akinek nincs szerencséje....a bank az állam elveszi a házát, kirugják a munkahelyéről, az autóját is el kell adnia, a barátnője vagy felesége megcsalja, és ott találja magát 1 nap papírdobozok közt a metróban kunyerálni, amellett a csöves mellett akinek multkor 20Ft-ot nem adott...
2012. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet ilyen egyszerüen kijelenteni, hiszen mindenkinek más az értékrendje.

Én azt mondom nagyon is sok összejött, holott panaszkodok.

Volt már pár barátnöm, volt egy nagy szerelmem, akivel 2 évig voltam együtt és egy gyönyörü Nö volt, pláne hozzám képest, végre elkezdek tanulni, szakácsnak....


Egy újgazdag kisgyerek gondolom azon siránkozna, hogy nem kap autót vagy új ájfónt....

2012. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van-van :((
2012. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen.
2012. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!