Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik melyik hajtipus a legszebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik melyik hajtipus a legszebb?

Figyelt kérdés
egyenes,gondor,hullámos.szoke,voros,barna,fekete.hosszu vagy rovid?
2012. febr. 8. 15:32
 1/10 vnas00000 ***** válasza:
100%
nekem személy szerint ez : barna hullámos hosszú
2012. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hullámoson kivül bármi jöhet (hajol áll neki azis jó):D

meg persze ne legyen zöldre vagy lilára festve teljesen:D

2012. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek más áll jobban.


DE! legyen hosszú! legyen hosszú fekete, barna szőke, szőkésbarna (Én speciel a vöröset nem szeretem)


Van akinek jól áll a hullámos van akinek az egyenes.


Szóval nekem ami nem az esetem az a: rövid ami váll fölött van már nagyon, és a vörös és a nagyon göndör.

2012. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szőkésbarna göndör/hullámos, szép hosszú mindenképp, de ez az árnyalat simán is nagyon bejön, ha dús és élettel teli. :P :) A viselőjétől számít igazán, ettől függően szinte mindegyik bejön a felsoroltak közül, de amit az elején írtam, az a leggyönyörűbb szerintem. :)
2012. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hosszú szőke hullámos
2012. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a Gondor, szeretem a vár formájú frizurát, am csak vicc volt :D, arctól függ am, de nekem spec a hosszú egyenes hajó lányok jönnek be, ha hosszú fekete haj, fehér bőr, az nagyon szép tud lenni, pedig nincs kifejezetten zsánerem
2012. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mus musculus ***** válasza:
Általában a hosszú hullámosat szokás preferálni (amit az eddigi válaszok is kiválóan tükröznek), a szín már egyénfüggőbb.
2012. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszú göndör, hullámos hajzuhatag :)
2012. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyenes, hosszú és barna
2012. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen hosszú legyen, a szín mindegy csak jól álljon neki, szexi és csábos legyen tőle
2012. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!