Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Geronazzo Mária van olyan jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Geronazzo Mária van olyan jó nő mint Kiszel Tünde?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken lakom,ilyen távolról azt mondom,simán.Nem kívánom,hogy bármelyik közelebb jöjjön hozzám 50m-nél.
2012. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Bottal nem piszkálnám meg egyiket sem...
2012. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire jó nő Kiszel Tünde, annyira Geronazzo is az. Más kérdés, hogy mihez képest nő jó Kiszel Tünci? Mondjuk egy fél éve rohadó kocatetemnél biztos jobb valamivel.
2012. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TrükkösBélabá ***** válasza:
100%
Szerintem Geronazzo úgy néz ki mint egy elcseszett rajzfilm figura vagy egy jó nő karikatúrája. KIszel fiatalon jól nézett ki az osztrák ÖKM-ben láttam ha jól emlékszem.Bár esze annyi van kb. mint egy marék molylepkének vagy egy hanyatt lökött hintalónak.
2012. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy mínuszos skálán? Hajaj, van ám!
2012. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 szinten vannak
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Maria nagyon szexi, bárcsak az enyém lehetne egy éjszakára!
2012. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!