Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit értetek a számoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit értetek a számotokra tökéletes mell alatt?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasom itt, hogy a pasik nagy része manapság a kis mellekre bukik, illetve a "pont jó mellek"-et részesíti előnyben. Tudtok esetleg képet linkelni, vagy kosárméretet írni? Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 8. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el, az összhatás jobban számít, mint a méret. Inkább küldd el a tiéd.
2012. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2012. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
1. komment a nyerő! Csatlakozom! A Csisztué nekem nagyon durva! :( Képet én is kérek és véleményt nyilvánítunk a kollegával együtt!
2012. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, szerintem is fontosabb az összhatás. Elégedett vagyok a saját melleimmel, nem arról várok véleményt, hanem azt szeretném megtudni, hogy Nektek mi az ideális. :)
2012. febr. 8. 21:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami passzol a testhez.
2012. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ideális ami a testeddel összhangban van és te is mag vagy vele elégedve! Nem is kell több!
2012. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha a férfiak mind válaszolnának, akkor 500 férfitól 500 különbözö véleményt kapnál. Olyan, hogy MINDEN férifnak TÖKÉLETES mell nem létezik, az izlések nem egyformák.
2012. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túlzottan kis igényü vagy minimalista vagyok, de az a tökéletes mell, amelyik a számomra tökéletes Nöhöz tartozik.
2012. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
A pont jó mell az olyan, hogy jól kitölti a tenyerem, jó megfogni, simogatni. És szép rózsaszín bimbók tartoznak hozzá, amik nem kicsik, de nem is túl nagyok, és jó csókolgatni, nyalogatni :)))
2012. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 TrükkösBélabá ***** válasza:
100%
Valahol egy kebel nekem a barátom.Gyönyörű szép kerek álmaimban látom.Együtt lennék vele sülve-főve.De hol az a nő kire rá van nőve? :D
2012. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!