Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 3 évvel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval aki akkor volt 19 éves én akkor voltam 14 a korkülönbség miatt megbeszéltük hogy nem lesz köztünk semmi. Aztán ő összejött egy lánnyal megjegyzem nagyon bele voltam esve. Szóval nem rég szakított a lánnyal (2 és fél évet jártak) és rám írt hogy találkozunk összefutottunk sörözgettünk tényleg tök jól szórakoztunk úgy érzem újra fellángoltak az érzelmeim. Most hétvégén is találkozunk. megpróbáljak vele összejönni vagy felejtsem el most már örökre?
2012. febr. 8. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Dugásra biztos van esélyed.
2012. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja csak d*gásra kellesz(erre van esélyed).Előhúzott téged most a kalapból....ha nincs ló,jó a szamár is alapon.
2012. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esély az van. Mindig. Csak nem használom ki rendesen. Végül mindig rossz. Használd ki bátran az esélyeket.
2012. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Szex biztos! A többi meg alakul...
2012. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!