Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen erzes a prosztata maszazs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes a prosztata maszazs?

Figyelt kérdés
Bnom felajanlotta es nem tudom hogy ki probaljam :/
2012. febr. 9. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem olyan lehet mintha kakilni kéne, csak olyan kellemesen

én bevállalom helyetted én kíváncsi vagyok rá, csak nem tom hogy mondjam barátnőmnek

2012. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó, és egyáltalán nem olyan, mintha székelned kellene.
2012. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor a legelső nőm csinálta, az nagyon jó volt, akkor voltam 15 éves. Viszont nemrég kipróbáltam újra egy tapasztalt csajjal is és akkor már túl jó volt ahhoz, hogy tetszen és olyan érzésem volt, mintha besz@rnék. Tehát összegezve: vagy tetszeni fog, vagy nem, mert olyan, mintha besz@rnál! :) Szerintem nincs nagyon középút.


25f

2012. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Végülis az urológus is azt csinálja a vizsgálatnál....... :-)
2012. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre most mit mondjunk? Próbáld ki. Helyettem is.
2012. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak azért ajánlotta fel hogy leszophasson :D csak rá kell vezetned...
2012. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnődet Lacinak hívják és a masszázst a buzogányával csinálná.
2012. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ne hasonlits már magadhoz :DDD KÖSZÖNTEM !
2012. febr. 11. 22:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, így érdemben nem tudok válaszolni, de mi is kipróbáltuk a párommal és neki nagyon tetszett, azt mondta csinálhatnánk máskor is. Közben orálisan kényeztettem, én is éreztem, hogy mikor mit csinálok, arra hogy reagál, így én csak annyit tudok mondani, hogy egy próbát megér. :) Viszont síkosítót mindenképpen használjatok.
2012. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!