Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz egy nagy fősulis bulin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egy nagy fősulis bulin nem táncolni, csak beszélgetni?

Figyelt kérdés
nem szeretek táncolni, tudni tudok, de utálok
2012. febr. 10. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha így elvagytok a baráti köröddel akkor bőven jó. Én sem szoktam táncolni.
2012. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem barátok, csak szaktársak, akikkel jól megvagyok, de barátnak nem mondanám őket...
2012. febr. 10. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, észre veszed, ha mindenki táncól és csak te nem, akkor talán furcsa, de ha amúgy jól elbeszélgetsz mindenkivel, és általában is jófej vagy, nem törödik senki azzal hogy nem táncolsz.
2012. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antimod ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy mi a gáz, hanem hogy jól érezd magad, és mások is körülötted. Legalább ilyenkor ne a formalitásokkal törődj.
2012. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Én is ki szoktam ülni, amikor felmérgelnek a tánctéren, ami pedig elég sűrűn előfordul :D Én sem szeretek annyira táncolni :D
2012. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz ha mindenkihez odatolod a farodat az ilyen bulikon
2012. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyis nem tolod oda, és nem vagy partyribanc... hanem dumálagttok meg röhögtök...
2012. febr. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!