Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok mit csináljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok mit csináljunk?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy lány a szomszédomban,kiskorunktól fogva ismerjük egymást de már vagy 5 éve nem beszéltünk személyesen levélben is csak ritkán mert általában nincs otthon. Kedden lesz a 17-ik születésnapja és ma ráírtam kedvességből hogy reggel finoman besurranok és viszek neki forrócsokit (mostanában neki ez a kedvence) . Ő mondta hogy rendben és vigyorgó fejeket küldött. Nem is ez a lényeg szóval rákérdeztem hogy, "már csak az a kérdés hogy beengedsz-e vagy létrával menjek fel ;) "mire ő azt mondta hogy beenged ,és megbeszéltük hogy akkor kedden átmegyek hozzá amikor otthon lesz . Mivel régen nem beszéltünk vagyis csak nagyon ritkán ,ötletem nincs mit tudnék vele beszélni,tiszta zavarban leszek (mondtaam neki hogy szeretem a csajos témákat). Tudnátok tanácsokat adni hogy mit csinálhatnánk a szexen kívül... (bulizós lány szóval otthoni programjai nem nagyon vannak) tényleg tanácstalan vagyok így hirtelenjében :)
2012. febr. 10. 12:56
 1/6 Christianka válasza:
Vennék 2-3 taligás betonkeverőt - olcsón!
2012. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hahha Nagyon vicces :)
2012. febr. 10. 13:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Én konkrétan tanácsokat szeretnék és tapasztalatokat hogy hogyan lehetne oldani a hangulatot és hogy ne kelljen keresgetni a témákat :)
2012. febr. 10. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tudnátok tanácsokat adni hogy mit csinálhatnánk a szexen kívül"


Ha nincs miről beszélgetni, akkor marad az általad említett téma:D Ha bulizós, lehet h bevállalós is:D

2012. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy néz ki, hogy szex nem lesz, sétáljatok baszod. Akkor legalább már nem ültök egymással szemben kínosan. És megbeszélhetitek, hogy milyen szép sorban vannak a villanyoszlopok, vagy Szalacsi bácsi onnan jött ki, onnan e, a kocsmából.
2012. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MIvel régen nem beszéltetek, így biztos jó téma lesz egy darabig, hogy kivel mi történt az elmúlt időszakban.
2012. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!