Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha kifogyott a gáz, és csak...

Ha kifogyott a gáz, és csak rezsónk van mit ajánlotok, milyen kaját csináljunk vacsira?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Tojásrántotta.
2011. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na azon kívül..
2011. aug. 1. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
lecsó, virsli, tojáskrém
2011. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na én kigondoltam valamit.. főzünk kockatésztát, pirítunk zöldségeket.. tejfölt rakunk a tésztára apróra vágott párizsi kockákat és megszórjuk az egészet sajttal..

Az a baj tegnap volt virsli.. a párom meg nem tud lecsót csinálni csak anyum aki most nincs itthon.

2011. aug. 1. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Lecsót sem nagy ördöngösség, mindent belepakolsz egy minimális vízbe meg egy kis rizs, elszarni nem lehet.

Párizsi nagyon rossz sütve

2011. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kockákban is? De nem sütve csak kis olajon megpirítva gondoltam rá. Hát én is ezt mondom asszonynak hogy nézzük le a netről hogy kell megcsinálni, de azt mondja nem vág bele új kajába.. hmm..


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. aug. 1. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj meleget enni vacsorára. Egyetek szalonnát hagymával.
2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lecsó (ahogyan én csinálom)

Kevés zsíron a szálára vágott vöröshagymát megpirítom, ráteszem a karikára szelt füstölt kolbászt, majd belerakom a cikkekre vágott lédús paradicsomot. Só, bors bele. Amikor már a paradicsom annyira megfőtt és levet engedett, hogy a héja elkezd összesodródni, belekavarom a külön sós vízben megfőzött rizst.

De van aki rizs helyett ráüt néhány tojást, és azzal süti össze, mások pedig tarhonyát főznek bele. Variáció bőven, de az alap: hagyma, kolbász (vagy csíkokra vágott husi), paradicsom. És ezek után jöhet a variáció ízlés és szokás szerint.

2011. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!