Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Tanár-Diák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a Tanár-Diák Szerelemről?

Figyelt kérdés
Létezik Ilyen szerelem,vagyis olyan ami nem csak a Diák részéről szerelem.A Tanár is beleszerethet a diákjába? /még ha kb 10-20 évvel fiatalabb is a Diák?/ Ha van valami tapasztalatotok írjátok le kérlek! Köszi :)
2012. febr. 10. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
A mi iskolánkban van egy ilyen pedofil új tanár
2012. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a diák szerelmes a tanárba, s ezért ír ilyen furcsán?

Létezik. Diákok gyakrabban hiszik, hogy szerelmesek a tanárba, tanárok ritkábban szoktak beleszeretni a nebulóba.

És igen ritka, hogy tartós boldogság lesz a vége.

2012. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hány éves? Miért pedofil?
2012. febr. 10. 16:52
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
azt h ez csak a filmekben van :D
2012. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A fosulin, ahova jartam, volt egy harmincas, hazas, ketgyerekes tanar, aki rendszeresen lefekudt az arra kaphato diaklanyokkal... egyszer valaki rajta is kapta, hogy eppen csokolozik az egyik diakjaval az irodajaban.

Egyebkent azt hiszem, hogy a felesege meg is tudta es el is valt tole kesobb.


Egy masik tanarrol is tudok, aki osszejott egy diaklannyal, nekik rendes parkapcsolat lett a dologbol.


De ez a foiskola, ott mar azert mashogy mennek a dolgok, hiszen a hallgatok is gyakorlatilag felnottek.

Ennek ellenere, amit ez az elso peldaban emlitett tanar csinalt, hat....khm....moralisan igencsak megkerdojelezheto.

2012. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ez a "tanár" tavaly érkezett. Ha egy lány odamegy kérdezni valamit azonnal látni hogy áll neki. Van egy osztálytársam aki a legjobb barátnöm. Rá nyomúl a legjobban.Talán azért mert a a barátnöm a legszebb az osztályban. Ha átmegyünk átmenetileg egy másik oszt. terembe akkor kézenfogja és úgy kiséri be o_O De a legdurvább az volt amikor talált egy üzenetet a tolltartójában amiben azt kérdezte a az a pedo h nem akar-e egy párkapcsolatot. Onnan tudjuk h ő volt mert tiszta ugyan olyan az írás mint a b.nőm tájékoztatójában lévő szaktanári dicséretnek amit a pedo írt.
2012. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja meg azt nem írtam h olyan hülye mint a sík. Első fél évben mindig elfelejtette a dogákat. Máskor (ő az angol term. tanárunk) szódolgozatot írtunk(előszőr) és a mögöttem ülő csaj ugy írta meg h a padján nyitva volt a szótár f. és a marhája nem vette észre. Egyszer az elöttem ülő fiu nem tudot egy szót és a tanár elmondot a szóbó három betüt (bee) a fiú meg egy teljesen más szót irt (beeten ehelyett beetle) és a tanár elfogadta =-O Különben kivűlről tiszta olyan mint egy buz*
2012. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem van a környezetemben egy ilyen. A tanárnő mikor még fiatalabb volt beleszeretett a diákjába és ez vissza. A tanárnőt ki is rúgták emiatt. Majd összejött a fiúval utána, most egy másik iskolában tanít, boldog házasságban él és van egy gyönyörű kisfia :)
2012. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
háát én utáltam az összes tanárom de vártam míg elmultam 18 és sorra megb@sztam a jófajta tanárokat :DD
2012. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Tanár-diák szerelem?

Az az, amikor a Pedofil összejön a Gerontofillal :-)



Mi a különbség a pedofil és a tanár között?

A pedofil szereti a gyerekeket :-)



Amúgy létezik, csak törvénytelen és erkölcstelen, ha kiskorúról, fiatalkorúról van benne szól.

A főiskola inkább csak erkölcstelen, arról nem beszélve, hogy ott szóba jöhet még az ezzel nyert protekció kérdése is.

2012. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!