Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek magamnak fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak fiút?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

sehogy mert szerelem nélkül nincs kapcsolat


17/f

2012. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a neten ismerkedést gáznak tartod? :P
2012. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a lány vagy egész könnyű dolgod van

na jó, ha kövér vagy, annyira nem

2012. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy kérdést a gyakorikerdesek.hu-n. tuti siker!
2012. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2012. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Wowon húzz fel egy level 80-as paladint, ezután biztos tapadni fognak rád.
2012. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el bulizni rövid rucikában ahogy a mai lányok csinálják :D (ja + 1 tonna smink) sok szerencsét :'D
2012. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, a csajoknak sokkal könyebb pasizni,mi hát elég könyen adjuk magunkat,én is, ha tetszik egy csaj,és akar velem járni,nem kéretem magam,fordított helyzetben már sokáig tart, amíg járás lesz belöle,szerintem most kapsz elég ajánlatot.Csak arra vigyázz, hogy ne egy szexre vágyó pasit szedjj össze, hanem olyat, aki járni akar veled,és nem csak ki használni.
2012. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!