Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetnék hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Van a sulinkban egy lány..5.-es... Külsőleg ez a szám írja le leginkább: http://www.youtube.com/watch?v=6EObyF9KWZo az egész egyénisége ilyen.. Ahogy suhan a folyosón, csak úgy megbabonáz...már egy komplett regényötletet ihletett meg bennem. Mindig próbálom lerajzolni, de sok részletre nem emlékszem, mer tmikor látom, csak bámulni tudom... Úgy érzem, hasonlít egy oldalamra... nagyon nagyon különleges. Nem ilyen tipikus átlagos gyerek ( [link] hanem ilyesmi: [link] az arc anem hasonlít erre a lányéra meg persze smink sincs rajtade úgymond a kisugárzása megközelíti..

csak köszönni szoktam neki..meg általában feltűnően bámulom.. hiszen idősebb vagyok nála, nekem kell jeleket küldeni felé hogy barátkozni szeretnék vele vagy csak egyáltalán hogy érdekel..

látom rajta hogy zavarban van mikor lát a buszon vagy ha találkozunk a folyosón.. ma is volt a suliban diszkó és egy csomószor láttam hogy táncol. látta hogy nézem.

a férfiak indítanak be. ezt csak így mellesleg..

ő lelkileg indít be. megihlet, ezernyi új dolog jut róla eszembe.. és ha kettőnkről álmodozom akkor az egymással eltöltött időt képzelem el, pl befonom a haját, sétálunk az esőben stb.

arra gondoltam hogy ha megírom a regényemet, odaadom egy fénymásolatát, ill. egy levelet, amiben leírom hogy ő ihlette.

de ez nem tudom kész lesz-e valaha... 5.-es lányok. képzeljétek el a helyébe! hogy reagálnátok.. vagy egyáltalán hogy akarnátok hogy közelítsek?


2012. febr. 11. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Már megint te vagy az?! Ez még mindig beteges...

Szintén 14 éves vagyok, és vannak 5.-es barátnőim, de el nem tudom képzelni, hogy ilyeneket mondjak róluk :DDD

Csak szólítsd meg simán, beszélgess vele, ő fogja "megtiszteltetésnek venni", hiszen idősebb vagy. (hacsak nem valami ágrólszakadt potyó vagy (bocsii))

Vagyis, én 5.-ben örültem volna, ha 8.-os lányok keresik a társaságomat...:)

De ezt így el ne mondd neki, mert bolondnak fog nézni...és valószínű elmondja másoknak is, és akkor számíthatsz rá, hogy az egész sulid cikizni fog...


14/L

2012. febr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig tudtam, de ez a vallomás nem semmi. Fiúk, itt a bizonyíték, hogy milyen gazdag egy lány univerzuma. :)


F


ui: Ahogy az előttemszóló mondja. Ő fogja megtiszteltetésnek érezni ha keresed a társaságát. Csak arra vigyázz, hogy felelősen... Hatni fogsz rá, és hatásod lehet hogy meghatározó lesz a számára, úgyhogy jó legyen az irány! Ne úgy jó, ahogyan ma sok 14 éves tartja jónak, hanem ahogyan 10 év múlva tartanád jónak. :)

2012. febr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért akarsz egy lányhoz közeledni ha te is lány vagy...vagy leszbikus vagy? mióta? valószínűleg ez egy lelki sérülésre eredően nyúlik vissza, járj el pszichológushoz, hátha kigyógyít belőle, még van esély rá mert elég fiatal vagy
2012. febr. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
xD nem értitek hogy nem izgulok fel rá?
2012. febr. 11. 11:24
 5/7 A kérdező kommentje:
és tényleg lehet hogy lezbisen hangzik de úgy érze hogy hogyha a barátom lenne (barátom!) akkor elég máély kapcsolatunk lenne.. és hogy egy scomó barátság úgy épül a környezetemben hogy saját maguk miatt van szüksége az embereknek valakire... tehát oké, szeretik egymást mint barátnők, de így sokszor a saját érdekeik miatt (nagyrészt) vannak jóban.. hogy legyen kinek elmondani a bajaikat meg h legyen kievl menni ide-oda.. persze nem tudatosan csinálják ezt hogy "azért vagyok jóba xy-vel hogy legyen VALAKI".. csak így ezt érezni ki a kapcsolatukból.. de én nem akarom neki elmondani az én problémáimat, vagy oké elmondanám de én rá vagyok kíváncsi..h mondja el mi bántja, tanácsot adnék neki.. és nem befolyásolnám, mert ha valami elzüllött emberke lennék akkor a korunkból kifolyólag lehet hogy olyan akarna lenni mint én.. de én teljesen függetlenül lennék vele és ha befolyásolnám is akkor is úgy, olyan irányba, amilyen én vagyok: jobban kiélvezni az életet, a pillanatot, értékelni mindent, mindig. szerintem ha valaki ilyen irányba változik meg az nem feltétlen rossz.. és róla tudom hogy nem az a fajta lány aki elkezdene utánozni pl ahogy öltözködöm stb.. mert ő olyan egyedi!
2012. febr. 11. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj istenem megint te vagy az... Amúgy meg ha mindezt elmondanád neki, még mindig full lezbikusnak nézne és valószínű kiakadna. bocs, de minimum biszex vagy/leszel ilyen képzelgésekkel. Alapból egy LÁNYRÓL FANTÁZIÁLSZ. Nem az a lényeg, hogy szexuális természetű-e vagy sem, hanem la fantáziálgatsz. Ha annyria a fiúk érdekelnének, róluk képzelegnk, mint az átlagos kortásaid...
2012. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

fiúkról is képzelgek.. róluk többet általában..

ha rá gondolok megnyugszom és az élet derűsebb oldalát látom.. ma is ideges voltam, rá gondoltam, arra hogy jóba vagyunk, és voilá 100% happiness!

2012. febr. 11. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!