Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, hogyan kerülhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?

Figyelt kérdés
szóval 14 éves vagyok, lány. az utcán szoktam látni egy velem egykorú lányt, de nagyon ritkán, kb 1-2 havonta, vagy annál is ritkábban. nagyon nagyon különleges. nemcsak a külseje de a kisugárzása is, nagyon titokzatos, ugyanakkor nagyon szerény. és sajnos nem tudok neki köszönni se, mert vagy az utca túloldalán sétál az ellenkező irányba, vagy amikor velem jön szeme egyszerűen lehajtja a fejét és a haja teljesen eltakarja az arcát. egyszer a buszon stb úgy odamennék hozzá hogy "van egy zsepid" vagy valami és aztán mondjuk bemutatkozom, stb, de nem tudom hogyan kerülhetnék hozzá közelebb. nagyon ritkán látom sajnos. régen arrafele lakott mint mi, de azóta elköltöztünk.. ja és az ismerőseim közül senki se ismeri így a külső jegyek alapján..
2011. dec. 10. 00:04
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és mindezt azért mert úgy érzem nagyon jó barátok lennénk.. nagyon erősen érzem.
2011. dec. 10. 00:05
 2/6 A kérdező kommentje:
kb. 6-7ezer fős község
2011. dec. 10. 00:06
 3/6 anonim válasza:
Szia. A zsepi kérés nem is rossz ötlet. Vagy esetleg megkérdezheted tőle, hogy hány óra. Hirtelen nincs más ötletem. Sok sikert hozzá, remélem sikerül közel kerülnöd hozzá.
2011. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia... Nekem sincs más ötletem :( Ez a zsepis és az órás kérdés is sztem be válhat. De ha azért nem mered mert félsz hogy elutasít mármint nem szeretne a barátod lenni akkor ne félj mivel azt írtad hogy amikor elmentek egymás mellett akkor lehajtja a fejét és csak úgy elmegy melletted : ez szerintem annak a jele hogy ő is ugyanúgy fél és nem mer hozzád szólni én legalább is ezt gondolom... :) 11/L
2011. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon remélem..:)


még olyanokra gondoltam hogy mondjuk csokit szoktam néha enni a buszon és ha ő is a buszon lesz akkor közel ülök/állok hozzá, gyakran mosolygok rá, majd bemutatkozom megkérdezem hogy hívják, megkérdezem kér-e csokit...

amúgy szerintem ezt csak akkor ha egymással szemben ülünk a buszon, amúgy olyan erőltetett, hogy nyomorgás van a buszon mindenki le akar ülni én meg azzal traktálom hogy "..igen én imádom a csokit, stb...."

bár sose lehet tudni..:)

illetve ha látom az utcán tuti ráköszönök barátságosan.

2011. dec. 15. 18:28
 6/6 anonim válasza:
Na látod menni fog ez csak bátorság kell... :))
2011. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!