Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen férfi száj tetszik? Mennyire fontos ez a testrész a külsőben?

Figyelt kérdés
Olvastam egyszer, hogy a nők nagy része a férfiak szeme után a száját nézi. És ti?
2009. jún. 2. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Engem személy szerint teljesen hidegen hagy a fiú szája (bár ha túl "csókos" az nem annyira jön be).

Inkább a szemét figyelem meg.

2009. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

én a szemei és az egész arca után ha van rá lehetőségem legjobban még a fenekét nézem XD a szájat nem nagyon szoktam külön nézegetni...

amúgy szerintem ne legyen olyan pufi "néger-szája", de ezen túl tökmindegy, milyen...

2009. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is az a tekintetre bukok. Ha az megigéz akkor eldőlt a dolog.

Még általában a hajszínt szoktam nézni, de ez az én speciális kritériumom. :)

Szóval a száj nem játszik különösebb szerepet.

2009. jún. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a formas es puha ajku ferfiak jonnek be,persze ha meg sem ilyen lenne neki akkor sem baj
2009. jún. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pasim szája jön be! Annyira szép neki! Én általában az összhatást néztem mindig az arcon,de neki állandóan a száját bámulom,még 1 év után is! =) Imádom!
2009. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre a száját nézem meg!Imádom,ha valakinek szép telt ajkai vannak!Azok olyan puhák!!!:)
2009. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

énis a szájat szoktam nézni főleg mostanában.

nekem a vékony, halvány, pici száj jön be, az olyan csókolnivaló sztem :)

2011. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!