Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja sok pasit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja sok pasit ha egy lány szivacsos melltartót hord?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és elég kicsi a mellem (80B), de néha szeretnék én is jól kinézni egy ruhában, kicsit kivágottabb fölsőt felvenni. olyankor push-up melltartót veszek fel. a mostani párom nem zavarja, a kismellű csajok tetszenek neki, az meg hogy kicsit csalok a melltartóval nem érdekli.

viszont az előző pasim mintegy fel volt háborodva. pedig előtte mondtam hogy kisebbek a melleim.

most egy csaj, akit az élet megfoszt attól hogy normális méretű mellei legyenek, mindig csak bő, alaktalan ruhákban járjon? Olyan nagy baj ha kicsit csal, kicsit jól akar kinézni? ha úgyis csak a barátja látja meztelenül, mások miért ne hihessék hogy neki is van melle?

ezt olyan igazságtalannak érzem hogy nem elég hogy kicsi, még meg is szólják, ha vastagabb melltartót vesz, mert esetleg nem szilikonpárti és inkább "természetes" módszerrel él.

annyival úgyse látszik tőle a mell nagyobbnak csak kicsit szebb a dekoltázs.


2012. febr. 11. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem foglalkoznék senki véleményével. Ha neked ez tetszik viseld. Kit érdekel mit gondol más?
2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Te mit gondolnál ha a pasid gatyájából egy marék szivacs kerülne elő amikor lehúzod róla?
2012. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
másodiknál van a pont!
2012. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a pasiknál ez tök más. azt nem látja valaki lépten-nyomon. nekem meg egy 14 centis pénisz ugyanúgy farok, mint egy 20 centis, amíg betölti a funkcióját. én nem ezt lesem.

de egy mell sajnos mindig szem előtt van.

2012. febr. 11. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amugy a 80B nem kicsi hanem atlagos... Es igen lehet kicsit csalni mi is csalunk amikor hosszabbat mondunk par centivel:D A lenyeg viszont, hogy a parod elott oszinte kell legy mert o latja a valosagot es ezt az egesz vilagon csak elotte kell felvallald, szal nincs gond!
2012. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem még nálad is kisebb melleim vannak 75A.Tiszta lapos vagyok,és már valószínű nem fog 20 évesen nagyobbra nőni.Én is hordok push-up melltartót,mert abban legalább nőnek érzem magam.Megnöveli az önbizalmam,sokkal magabiztosabb vagyok benne.Ez pedig meglátszik a kisugárzásomon is.Szerintem semmi baj nincs ezekkel a melltartókkal.Ha már egyszer megtehetjük,hogy jobban nézzünk ki,akkor használjuk is ki.
2012. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!